Rákosníček a hvězdy (1975) (seriál)

Sice me neuveritelne sralo,ze konci pro me vecer,ale bura dam to bych byl za burana kdyby ne.

Bony a klid (1987)

Jak pise mr. procesor..kdo nezazil tak nemůže chapat tenhle vytunenej film. Zlaty casy panove a jestli se to jednou vrati,tak zapojim i moje deti.

Room (2015)

Tak tady ten film byl pro me silny az drtivy zážitek který me totalne vykolejil na delší dobu a s jistotou muzu rici,ze pro me jeden z nejlepších filmu co jsem mel moznost videt v roce 2015!! nebudu tady psat něco co je tu uz psano ,ale ja s jistotou muzu napsat, ze zahrana role v podani malého chlapce mi vyrazila dech a EXCELENTNI Brie Larson kterou jsem do te doby neznal zacnu urcite sledovat. Nevim jestli k tomu prispelo THC v žíle ,ale celou noc jsem se prevaloval v pelechu a mel filmu plnou hlavu a druhy den při nakupech v obchodnim centru jsem se nedokazal soustředit na nic jiného a tesil se domu az se pohrabu v pribezich o unesenych detech s podobnym osudem. Film je tak pro me silny,ze vůbec nemam naladu se vecer nekde bavit na baru a lemtat pivo a slavit Novy rok.. Něco podobného jsem prozival u filmu 3096 TAGE a DEVILS KNOT.. sice filmy nejsou tak genialne natoceny,ale mrazi uz jen z toho ,ze pribehy jsou podle skutecne udalosti.

99 domovů (2014)

Excelentni výkon Andrew Garfielda mě totálně prišpendlil do houpacího křesla a celou tu dobu jsem polykal na suchoprázdno..přestože jsem měl piváky na dosah v lednici metr od křesla, ale nebyl čas si pro ne zajit... a k filmu asi tak,že po dlouhy době pořádně a dopodrobna propracovany a pravdivy scénař na adresu zmrdů a podvodniků. co tě dokážou totálně zničit a zašlapat do země a je jim to uplne jedno viz Pan SOKOL a jeho parta,, tak proto radeji přihodím pár pětek navíc a vystojim si frontu na Český fuck Pošte .. dostanu složenky do ruky.a..pak mě můze i Pan Sokol vyčadit.....Film doporučuji .

Dracula (1996) (divadelní záznam)

Na jevišti Kongresového centra v Praze jej už zhlédlo více než jeden a půl milionu diváků a muzikál zaujal i na Slovensku a v Koreji. v Koreji jsem na tom nebyl ,ale v Kongresovem centru ano a nic lepšího jsem do ted nevidel a myslim,ze ani neuvidim...byl to muj první muzikal v zivote a neverim,ze to něco prekona.