El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Tato nostalgií nasáklá tečka s rozhodně nevyrovná seriálové modle, ale nabízí kvalitní tečku za osudem Jesseho po vylétnutí z klícky. Super (víceméně staré známé) charaktery, ponurá atmosféra a odkazy. Krapet natahované, ale důstojné.

Vítr (2019)

Zajímavé pojetí, zajímavé osudy lidí a zajímavé téma. Z větru mám asi největší respekt proto na mě dokument působil místy až hororově.

Euforie - Shook Ones Pt. II (2019) (epizoda)

V seriálech dlouho nepamatuju, kdy by mě epizoda tak upoutala. Tohle mělo švuňk a jiskru. Super hudební podkres, který eskaloval podle stupně vyhrocení situace. Skvělá atmosféra pouti v mlze prořezávané světly reflektorů a úžasný prostřih několika dějovými linkami; všechny stály za to!

Pátrání (2018)

Výborné a napínavé drama plné nečekaných zvratů. Až tak, že jsem čekal do konce závěrečných titulků, jestli se ještě něco neprovalí. Jen škoda závěru v roklince, ten mohl být víc promyšlený - na to jak byla paní vyšetřovatelka pečlivá..

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Přesně tak, jako se bortila Rudá bašta, se bortily moje očekávání při sledování osmé řady.

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

U osmé série se u žádné z dosavadních epizod nemůžu vymáčknout. Není to špatné a není to ani dobré. Velice mě mrzí, že u seriálu, který přinesl v celé své historii tolik památných scén, šokujících zvratů a záhadných momentů si v osmé sérii nejsem s to v úterý ráno vybavit nic konkrétního z toho co jsem viděl v pondělí večer.

Misfits: Zmetci - Epizoda 8 (2013) (epizoda)

Misfits měl dostat ránu z milosti s odjezdem Kelly do Afriky. Některé epizody byly vtipné, ale bohužel kvalita měla tendence sestupné. Konec tomu odpovídal..

Misfits: Zmetci - Epizoda 7 (2013) (epizoda)

Ubohá kopie předchozí "ecstasy" epizody z raných řad seriálu. Tonoucí se marně stébla chytá.

Misfits: Zmetci - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

Scéna v závěru s vymrdáváním schopností mě tak pobavila, že jsem si málem cvrnkl. Jde vidět, že originálními nápady tvůrci už moc nehýří (sekta, ovlivňování schopností), ale pobavit ještě dovedou.

Misfits: Zmetci - Série 4 (2012) (série)

Trapné a ubohé. Nesympatické tváře jsou postupně doplňovány ještě méně sympatickými. Už chápu proč jsem před lety sledování vzdal u druhé série. Seriál se snaží působit explicitně, ale ve finále nic nedává smysl, popřípadě to působí strašně okatě a zbytečně. Vtipných scén je zoufale málo, většinou v podání Rudyho v kadenci maximálně dvou za epizodu. Jediné plus je, že si Curtis konečně vystřelil mozek z hlavy, což je na osm dílů opravdu bída.