X-Men 2 (2003)

Momenty, detaily, dej, postavy. Každý jeden hrá dôležitú úlohu vo filme, nie je to len Wolwerine. Zo starých, aj z nových filmov s nálepkou x-men najlepšia časť. Famke Janssen má šmnrz. /85 %/

X-Men (2000)

Pôsobivých prvých 10 minút, takto si predstavujem rozbehnutie filmu. Zvyšok filmu Counter-strike. /35 %/

Akumulátor 1 (1994)

Ak by to bolo vydané v Amerike, bol by z toho celosvetový hit. Je skvost modernej kinematografie. Zdeněk podáva divákovi retrospektívny pohľad, ako sa niekedy nakrúcali filmy. Skvost českej kinematografie. /95 %/

Emperor: Emperial Live Ceremony (1999)

Žiadna blackmetalová kapela nemá takú skvostnú atmosféru, akú má Emperor. pravdou je že to nie tak heavy ako na nahrávkach, na živo platí predsa pravidlo menej je viac. Určite by som vám skôr odporúčal toto DVD, ako ktoré vydali po reunion. Kapela bola vtedy v ohni. Zvuk mohol byť o trochu lepší, hold si musíme priznať- DVD stojí pekné peniaze. /90 %/

Jasmíniny slzy (2013)

Koncept antihrdinu zapracoval na výbornú, scenár je výborný. Tento film bol čisto vytvorený pre ňu, tu pochopíte prečo je taká dobrá herečka. Škodou je to, že je to film napísaný pre ňu a Allen to spravil zámerne, a ja sa pýtam prečo nie? Kto by nechcel Blanchett do filmu? Z neba do PEKLA. Btw odporúčam interview Cate Blanchett pre tento film v The Late Show with David Letterman, ten bol zábava :D. "Wikipedia is quite useful." /80 %/

Arch Enemy - Tyrants Of The Rising Sun (Live In Japan) (2008) (koncert)

Vidieť, že Japonci doslova žerú Angelu Gossow, je pravda že Arch prerazili vďaka Japoncom, a tu sa len ukázalo prečo. Dobré dvd, Live Apocalypse je lepšie, aj o tom, že Angela má na ňom lepší hlas. Btw. výborný dokument, kde každý dostane slovo, a nezabudne sa na Japoncov! Kapela ponúka omnoho lepší setlist. /80 %/

Sedmá pečeť (1957)

Bergman týmto spečatil svoju kariéru ako geniálny umelec. Klasika. /100 %/

Mlčení (2016)

Hovorí sa, že ticho je ohlučujúce. Tento film je tak hriešne ohlučujúci, že je až tichý. Scorsese znova iný. Mlčím, a pozerám. /90 %/

Mrtvý muž (1995)

Réžiou, kamerou, hudbou, hercom vyvážená jazda, ktorá má zaujímavý koniec, a je správne tvrdiť, že je to zaujímavý film. Johnyn Depp, by sa mal spojiť so Jimom, jedna z najlepších úloh, ktoré si vybral Johnny Depp. Radiť ho medzi klasiky 60-tich rokov, to nemôžem. Skúste. /85 %/

Arch Enemy: Live Apocalypse (2006) (koncert)

Arch Enemy v ohni, síce nie je to hudobne, tak kvalitné ako so spevákom Liivom, je nutné uznať, že kapela podala parádny výkon, a keď vidíte Angelu.. tak si človek povie, že v metali je možné.. všetko. Frontwomen je paradná, aj tomto koncerte je vidieť, že Basák Sharlee je frajer. Z Tokya 2008 je taktiež super koncert. Ak Vám môžem poradiť, tak si kúpte toto, pretože je to najlepší živák, ktorý nahrali s Angelou. /90 %/