Scoobys

Argentina
oh

<< předchozí 1 2 3
    • 7.8.2020  09:37
    Black Lives Matter (2017)

NIGGER BAD BECAUSE NIGGER BLACK

• 25.4.2018  22:55

Obdivuhodné vyvrcholení všech marvelovských filmů, aneb lepší už to nebude. První část Infinity War nám přinesla spojení všech příběhových linií do jedné se záměrem porazit Thanose a zachránit vesmír. Místo pro jednotlivé postavy nahradil ne moc složitá zápletka.. Konec nás samozřejmě navnadil na druhou část, která objasní nejasnosti, dokončí příběhovou linii Infinity War, a pravděpodobně začne novou kapitolu Marvel Cinematic Universe. 4,6/5.

• 24.3.2018  20:10

Snímek vyzobrazuje rudou revoluci v Kambodže z pohledu 7 leté dívky. Ačkoli byl film v některých částech zdlouhavý dalo se to zvládnout, protože se film téhle kategorii snažil odlišit. K tomu napomáhala i kvalitní kamera. 4/5

• 10.12.2017  01:29

Jak to Marvel dělá, že je každý další film z Marvel Cinematic Universe lepší... Úžasný 3. díl Thora nás zavede na nové planety, ukáže nám boje mezi bohy a taky nás zavede do dobře známého Asgardu. I když se k nám dostali nové charaktery pořád pod sebou máme základnu dlouho době známých superhrdinů. Film je perfektně napsaný a zaslouží si pochvalu. 5/5

• 9.12.2017  16:43

Myslím si, že dinosauři ve 2h filmu nabytém akcii, dobře napsaným scénářem nikdy nezéstárnou. A proto si nový díl zaslouží 5/5.

• 9.12.2017  16:38

Marvel se předvedl v jeho nejlepších šatech a ukázal všem jak by měl film o superhrdinech vypadat.

• 30.8.2017  02:10
    BoJack Horseman (TV seriál) (2014)

BoJack rozhodně není typický animák, vlastně by to z fleku mohlo být hrané drama, protože první řada je téměř výhradně poskládaná ze seriózní krize středního věku vyhaslé sitcomové hvězdy, ujíždějící na alkoholu, drogách, sexu a sabotování všech šťastných lidí okolo něj. A to je k zamyšlení. Na druhou stranu... hlavní postava je kůň, jeho agentka kočka, milenka sova, stará láska srna a spolubydlící týpek jménem Todd. So... 5/5

• 30.8.2017  02:06
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Tento seriál mi na 4 dny udělal večery při kterých jsem seděl na sedačce u Netflixu a napjatě nasával epizodu po epizodě. A musím říct, že to stálo za to. Demogorgon což byl strašný námět na příšeru, trochu mi to tím jak to bylo debilní připomnělo ten černý kouř z Lost. No každopádně zpracování postav bych hodnotil jako průměrné. Samozřejmě kamera a celkově postprodukce byla na výborné úrovni, ale to se dá od Netflixu čekat. 5/5. Kvalitní podívaná.

• 12.8.2017  00:36
    Adam všechno zkazí (TV pořad) (2015)

Něco vás to naučí a nenudíte se při tom. :)

• 18.7.2017  00:58
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Kvalitně napsaný seriál, geniální dabér postav.

• 9.7.2017  12:52

Pro mě průměrná komedie, s humornými prvky, které vás sem tam pobaví, nebo taky ne. Story-line bych řekl, že vymýšlely scénáristé za pochodu. 3/5 - Podívejte se, ale když ne tak o nic nepříjdete.

• 9.7.2017  12:35

Určitě splnilo očekávání a drobet i překročilo. Spider-man se nám ukázal v modernější podobě, kterou ještě neznáme. Je pravda, že jsem si myslel, že bude do filmu zapojen Tony Stark jako klíčová postava, ale nakonec jsem rád, že to byl takový bohatý strejda dodávající obleky a finance. Je sice pravda, že si film trochu přisvojil klasickou cestu teenagerovské drama/komedie, otec mé holky je padouch. To i tak při tomto filmu nebylo tak lehké očekávat. 5/5 - Tento film si nenechte ujít!

• 28.4.2017  17:13
    Interande (2012)

Cringe.

• 24.4.2017  19:09
    Padesátka (2015)

Nepovedený pokus o komedii s párem vtipnějších scén.

• 20.4.2017  20:35
    Gympl (2007)

A co více chcete? Tohle je česká filmografie.

• 13.4.2017  16:17
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Spíše mi to připadá jako kdyby se někdo snažil o co nejhorší seriál s rozpočtem 250 Kč na epizodu. Jednoduše lituji některých herců které mám aspoň nějak rád. Odpad patří do koše, ne na obrazovky.

• 11.4.2017  19:54

Trošku zkreslenější pohled na věc, ale co od dokumentů čekat.

• 11.4.2017  19:50

Úžasný nápad, ale když dělám něco jak sama kategorie říká : Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller tak se snažím to natočit trochu ve stylu o kterém si divák řekne, že tohle je jedno z nejlepších děl za nějakou tu dobu co viděl. No ovšem potom se dostáváme k tomu obsahu... Cestování v čase je strašně zajímavá věc, obvlášt když je celá věc dobře zfilmovaná a to se o Zdrojovém kódy nedá říct. Ani jednou jsem se nazastavil a nesnažil přemýšlet co se stalo. No a protože tohle je pro mne nejdůležitější nemůžu dát více než 2 hvězdy. Jo a Jake Gyllenhaal je můj nejméně oblíbený herec takže to tomu taky ubírá.

• 11.4.2017  19:41
    Interstellar (2014)

V žánru sci-fi je tohle nejlepší kousek a nastavil filmovou laťku o dost výš. 👏👏👏👏

• 27.2.2017  19:43
    Pokoj (2003)

Přece jen to bylo celé mysleno ironicky! Bylo, ne? ne? I tak jsem se pousmál!

• 30.1.2017  11:33
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Tohle je něco co už nikdy v budoucnu neuvidíme. Pořád pro děti, né pro prachy.

• 20.12.2016  14:10

Jo v pohodě, mě se to líbilo. Grafika je na vysoké úrovni, příběh je taky okay. Ovšem v tomhle animovaném filmu je jedna věc kterou nesnesu a musím kvůli ní dát 1 hvězdičku dolů a to je propojení real life světa s animovaným ''lego'' světem. Takže 4 hvězdy doporučuji :)

• 26.11.2016  23:39
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Budu blinkat.

• 26.11.2016  19:44
    Lucy (2014)

To jsou všichni Řežiséři takový hlupáci? Ten nápad byl vynikající do poslední špetky ovšem to provedení? Opravdu? Zbohatlý záporak s asijskými původy? Hloupý francouzský policista? Takhle bych ještě chvíli mohl pokračovat, tyto chyby kazí celý požitek s filmu. Ale i tak za ten nápad 5 hvězdiček doporučuji zhlédnout.

• 20.11.2016  15:37
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

Už po prvním dílu vím, že tohle bude úžasné napodobování starého Top Gearu, které se ovšem daří. A daří se ve velkém.

• 7.11.2016  20:01
    Scare PewDiePie (TV seriál) (2016)

Zatím jsem se podíval jen na první epizodu stou asiatkou tpč tak to né :DDDDDDD

• 24.10.2016  16:25
    V hlavě (2015)

Jeden s nejlepších animák od Disney pixaru.

• 24.10.2016  16:22
    Titanic (1997)

Promiňte, ale já na romantické drama nejsem. Loď hezká je jí škoda ale film pro mě vůbec nic neznamená.

• 24.10.2016  16:20

Úseky vtipný animák. Úseky nic moc. Ale ušlo to.

• 30.8.2016  14:01
    Boku no Pico (2006)