Divoké historky (2014)

Nevedel som čo mám od tohto filmu čakať ale veľmi milo prekvapil.Historky sú šialené,vtipné s dobrým dejom.Rozhodne sa pri nich nudiť nebudete a film si zaslúži také vysoké hodnotenie aké má.

Pixely (2015) odpad!

Podľa hereckého obsadenia som taký hrozný prepadák rozhodne nečakal.Film bol od samotného začiatku až po úplný koniec nudný a veľmi predvídateľný,nezaujímavý.Rozhodne si nezaslúži také vysoké hodnotenie ako má.Jedným slovom ODPAD!

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Jeden z najlepších animovaných filmov čo som videl.Výborná detektívka s dobrou zápletkou a veľa vtipných momentov Vás okamžite vtiahne do deja.Oceňujem prácu autorov,ktorí ako je vidno si dali tú námahu na precíznom prepracovaní mesta a jeho okolia ako aj na samotných zvieratkách.

Kniha džunglí (2016)

Skvelý príbeh,ktorý si mnoho z nás pamätá ešte z detstva v novom šate.Film od začiatku púta hlavne po vizuálnej stránke,ktorá je podľa môjho názoru perfektná.Horšie je to už s príbehom,ktorý ako sa mi zdá od polky stráca pútavosť. Ďalšia vec bol slovenský dabing Mauglího,ktorý bol jednoducho otrasný a miestami až trhal uši.Inak film hodnotím kladne jedna z lepších veci čo zatiaľ tento rok vyšla.