Velká ryba (2003)

V tom filmu je vic, nez se na prvni pohled zda. Je mi lito tech lidi, kteri nedokazi nahlednout pod, pro ne povrchni, "slupku pribehu.

Magická hlubina (1988)

Krasny, poctivy kus filmariny. Vyborni herci, skvela atmosfera a ten konec... Ja toho chlapa proste chapu. Pecka!

Atlas mraků (2012)

Jeden clovicek tu psal, ze az nam vsem dojde neskutecna nadcasovost a skvostnost tohoto dila, budeme vsichni plakat dojetim... Za me muzu rict, ze bych plakal leda tak proto, kdybych se na to musel divat vic nez trikrat. Videl jsem to jednou, asi to zkouknu podruhe, abych ucinil svedomi zadost, ale nevim, nevim, jestli to o jeden kousek zvednu. Snazim se rozumet nadsenym fandum i tech filmu, ktere jdou mimo me. Priznavam, ze tady mi to da trosku prace :-)

Grandhotel Budapešť (2014)

Anderson je proste Pan Hracicka. A dela to sakra dobre. Famozni herci, vyborny napad, skvele zpracovani no a jako tresinka na dortu ukrutansky drsny W.Dafoe, coby skvely lyzar :D Pane rezisere, dekuji.

Na hraně zítřka (2014)

Pekne sci-fi, po dlouhe dobe. Necekal jsem radeji nic a byl prijemne prekvapeny. Vyborne zpracovani, napad, herci. Cekat filmovou pecku, dal bych jen tri kousky. Takze jsem to vlastene ani moc objektivne neohodnotil... :-)

Voormanův problém (2013)

Neveril jsem, ze me muze trinactiminutovy kousek zaujmout. On me nezaujal, on me dostal. Vyborna myslenka, skveli herci a ta Belgie... :D

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Jestli nekdo tvrdi, ze LdC neumi hrat, at se podiva na tenhle kousek... Klobouk dolu. Zastinil vsechny a vsechno. A povedlo se mu to naramne.

Zmizelá (2014)

Davam ctyri kousky. Pekna detektivka, vyborne zahrana, reziserky skoro precizni. Co me zklamalo je to, ze je v zaveru pribehu logicka dira jak emental... A to celkovy dojem strasne kazi. Jestli se nekdo snazi o precizni film, mel by si dat praci i k zaveru a neodflaknout to. Schvalne, dojde vam o cem mluvim? ;-)

Klub rváčů (1999)

Zbytecne precenovana vec... Proste je nejak v mode mit rad tenhle zvlastni film. Proc? No protoze je jinej, ne asi... Videl jsem to jednou, zkusil podruhe a po pul hodine prepnul. Zajimava myslenka, vyborni herci, jinak bych tomu ty tri kousky ani nedal.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Film, ktery si na nic nehraje. Je proste prastenej. Skoda, ze nejlepsi cast je hned v prvnim ctvrtine filmu, pak uz to jde jen dolu. Ale i tak... Pro cloveka, ktery ma rad prasteny veci na platne jako jo. Nerozumim kritikum, kteri maji potrebu se na film dokoukat i kdyz je evidentne nebavi a nerika jim zhola nic. Kdyz je v restauraci hnusny jidlo, taky to dojite a nenechate ani kousicek? :-) Chlapci, chlapci... :-)