• Western

Superman (1978)

I. dílu chyběla akce, ale herecké výkony Reeva, Hackmana a Kidderové byly velmi slušné, a dabing v podání Dlouhého, Somra, Brzobohatého a Bouškové byl dalším velkým plusem. Celkem tedy 4 * bez problému.

Přátelé (1994) (seriál)

Stává se málokdy, aby si nějaký nekonečný seriál udržel po celou dobu tak super kvalitu!! Celá hlavní 6 byla perfektní, chemie mezi nima byla.... Takové přátele by snad chtěl každý, ne?? Herecké výkony, písnička a hlavně kultovní dabing udělaly z tohoto US seriálu parádu, a to se opravdu nestává často, a to navíc ještě u masivní produkce, kterou je Amerika tak "velmi" proslulá!! BRAVO!!! 94%- pro mě fenomén mezi seriály!! PS: je někdo, kdo by ho neznal??

Skyfall (2012)

Nakonec jsem tomu tu jednu hvězdu sebral, protože se mi to rozleželo v hlavě, Netřeba se pozastavovat nad tím, že Silva je super hajzl, avšak v určitém bodě měl pravdu, že služba z něho udělala to, co je, ale to si musel uvědomit dříve. Ale zabíjet M nemusel!!! Konec ve Skotsku byl syrový, tudíž velmi dobrý. Z Q se stal mladíček, to by Desmond Lewellyn koukal.... No nic... Oproti QoS to byl balzám, ale asi jsem měl větší očekávání- moje chyba. Jo a bondgirl??!! Slušně řečeno: ucházející. :)

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Stará dobrá klasika mezi pohádkami, ty nové stojí za nic!!! To raději tuto 3x za rok. 95%

Dnes neumírej (2002)

Brosnanovky jsou velice ošemetné- mají totiž velké výkyvy v kvalitě. Tohle je ta horší, ale za to, že je poslední, tak jí dám hodnocení vyšší. 78%

Robin Hood (2010)

zbytečně násilný film popisující anglickou legendu mezi lupiči... A to ani Russelovi neodpustím!!

Gladiátor (2000)

Nelze upřít skvělé herecké výkony, hudbu a kulisy, ale nemohu si pomoci, prostě tomu tu 5. * dát nemohu... Císaři nikdy nepochopili to, že největší moc má lid a to by si měli uvědomit i dnešní politici... až jich bude mít každý plný zuby, tak je vyhodí... (idealistická myšlenka) "Kdo mi ho pomůže nést??" "ta doba kdy ti vyznávám hold brzy pomine!!"

Taxi, taxi, taxi (2015) (pořad) odpad!

to už si z nás dělaj pr**l ne??!! Trapák Zounar a ten debilní skřet!! Chce se mi zvracet!!

Kameňák 4 (2013) odpad!

Morávková tomu nasadila korunu!!! trojitý odpad!!!!!!!!!!!!!