DarthFailord

Jan Šnajder

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 4.12.2019  21:49

Tak tohle je strop. Brilantni scenaristicka prace. Vypravecskej styl lvl 1000.Just wow!

• 1.12.2019  19:40
    Irčan (2019)

Scorsese dokazuje, že věk je jen číslo. Na tak pokročilý věk natočil opravdu výborný film. Dost mu k tomu pomohly výkony hereckých hvězd Al Pacina, Roberta DeNira a Joa Pesciho. Digitální omlazování je asi budoucnost filmu. V celém filmu poznáte dle vyprávění více jmen a lidí, než najdete ve zlatých stránkách. To byl celkem dobrej úlet. Bylo to jak mafiánská ročenka. Ta stopáž je opravdu dlouhá a dokázal bych si představit, že by to bylo o půl hodiny kratší. Každopádně je to výborná filmařina. Stylem i dialogy mi to dost připomnělo poslední Tatantinův film, jen ty dialogy nebyly tak nenásilné a lehké, jak to umí mistr Quentin při své slovní samohaně. Rozhodně stojí za shlédnutí. 80%

• 18.11.2019  22:17

Opět vymazlený finále👏👏👏

• 15.11.2019  12:41

Skvostnej dil.

• 8.11.2019  11:47
    Nad ránem (TV seriál) (2019)

Tak tohle můžu!! Epesní věcička která má víc propracovanějších charakterů než kdejaký velkofilm. Svižný, originální, nápaditý, vtipný, zábavný. Pecka!!!

• 1.11.2019  12:10

Co to sakra??😱😱😱😱

• 24.8.2019  17:38

Už to prostě není ono. Oproti prvním dvěma dílům je to už jen prázdné cosi vezoucí se na úspěchu předešlých dílů. Je to asi lepší než trojka, ale i tak. Celý film si pro sebe ukradl Vidlík a to je dost smutné. Animace na skvělé úrovni a hudba taky celkem ušla. Ale staré známé postavy nedostaly moc prostoru což je škoda. Rozloučení s Woodym bylo celkem emotivní, ale bylo to málo. Škoda, že jsem viděl s dabingem (nic proti byl dobrý), ale chtěl sem slyšet Keanu Reevse alias Elá Hopa. Jako celek na jedno podívání s dětmi fajn, ale nic víc v tom nehledejte. Chybí poselství, hloubka, větší hravost postav - tak jak jsme byli zvyklí u prvních dvou dílů. 69%

• 12.7.2019  10:14

Musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen, jakou povedenou oddechovku MCU vytáhlo po veleúspěšném a náročném Endgame. Humor už není tak hloupý jak v jedničce a ani se tak moc netlačí na pilu. Mladí herci v čele s Tomem Hollandem a Zendayou byli opravdu výborní. Tom Holland zahrál ze všech svých dosavadních pavoučích rolí asi nejlépe jak mohl. Jeho dilema a smutek po Thanosově lusknutí a ztrátě Tonyho je výborně vykreslené a na plátně mu opravdu přejete ten jeho zasloužený odpočinek na cestách po Evropě s partou kamarádů a holkou kterou chce sbalit. Jake Gyllehaal jako Mysterio byl už jen takovou třešničkou na dortu. Škoda jen, že z něho udělali jen padoucha na jedno použití. Jeho celková práce s iluzemi byla dokonalá a chvíli mi dělalo i problém než jsem se v tom zorientoval. Pro nás čechy tady samozřejmě byla Praha a pár českých vtípků, které pohladily po uších českého diváka. I přes svou stopáž 130 minut film neuvěřitelně rychle odsýpá a najednou je konec, ani nevíte jak. Ještě musím říct, že potitulkové scény byly po dlouhé době opravdu super a obzvláště t jedna udělala Spider-manovi život na Zemi podstatně těžší a bude zajímavé sledovat, jak se s tím zvládne poprat. Nakonec bych ještě rád vyjádřil svou úlevu, že se do MCU nakonec i přes proklamace trailerů nezařadí multiverse. Chvála bohu. Far from home překonalo první díl snad ve všech aspektech a mám z toho upřímnou radost. 85%

• 6.6.2019  11:39

Brutalne nedoceneny film. Za tolik popkulturnich hlasek by se nemusel stydet ani Spielberg. K tomu velmi sympaticka skvadra detskych hercu. Za me rozhodne velmi povedena jednohubka! 77%

• 11.4.2019  23:14
    Hellboy (2019)

Tak jsem byl na Hellboyovi a je to nebetyčná kravina😂 David Harbour je celkem dobrej, ale na Pearlmena to bohužel nemá. Film se zabíji svou vlastní hloupostí a přeplácaností. Král Artuš? Vážně? Omg. Za světlou stránku filmu můžu označit mladou Alice, které se povedla bitka v lese, kde vyrážela z padouchů jejich duše, to bylo celkem dobře udělané a pak naprosto skvostné dvě minuty téměř u konce, kdy si tvůrci vyhráli s démony a monstry opravdu se vší parádou! A ty smrti a fatalitky které během těch dvou minut uvidíte opravdu stojí za to! Humor působí dost nuceně a většinou nefunguje. Vulgarity byly bohužel většinou taky navíc. Nebo pak od malého Prasáka působily nechtěně vtipně. Mila Jovovich jako záporák dobrá, ale utápěla se v oceánech klišoidních hlášek. I když musím uznat přepínání televize v jejím případě bylo výborný😂😂 mělo to takový potenciál, ale takhle si Hellboy prohrál válku sám...rád bych řekl, že si nebudu za týden pamatovat o čem to vlastně bylo a jaké o bylo, ale pravdou je, že takovou kravinu budu mít v hlavě ještě hodně dlouho🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂

• 27.3.2019  13:46

Fuuuuck....

• 15.3.2019  15:43

95%. Téměr dokonalost!

• 15.3.2019  14:28

100% ultimatni dil

• 8.3.2019  13:36

Má to své mouchy ale jako celek pohoda. Mam k tomu dva poznatky. Thanos is so fucked up!!! A Black Panther byl právě zadupán hluboko do země ženským originem! Hawk 75%

• 18.2.2019  19:56

Tyooo to bylo výborný. Takhle dobrá a inteligentní česká komedie tady dlouho nebyla. Vtipy byly vážně na úrovni a trapnost se ve filmu ani nemihla. Hoffman alias Luďan zase skvělej. Ondra Vetchý král vtipu. Dámské obsazení bylo mužskému oku více než lahodící a dámy naopak měly na co koukat taky. Výborná stopáž jen přidala filmu na svižnosti. Podle mě možná asi i česká komedie desetiletí. Super navštívit film s drahou polovičkou. Budete se bavit oba! Fakt povedený! 85%

• 18.2.2019  08:52

Velmi milé překvapení. Má to všechno co to mít má. Akci, love story, povedené triky, jenoduchý avšak kompaktní děj. A na oči si zvyknete. 🙈80%

• 16.2.2019  20:48

Všechno je tu boží! 😂

• 9.2.2019  20:53

Hořííím!! Ten konec😂😂😂

• 4.2.2019  22:01
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

Pro mě zatím nejlepší díl! Hlášky neskutečný🙈😂

• 3.2.2019  19:34
    Polar (2019)

Výborná komiksová jízda, která balancuje na hraně několika žánrů a celkem se jí to i daří. Výborné zpracování. Výborný Mads. Záporák úchylnej jak perverzák v parku. Spousta originálních nápadů a drobností co potěší. Film má i překvapivě dobré dějové zpracování, i když se nejedná o nic originálního. Spoustu lidí srovnává Polar s Johnem Wickem. To je podle mě blbost. Wick má úplně jiný styl a Black Kaiser upřednostňuje spíše méně elegantní, ale o to více originální likvidaci nepřátel. Uzavření celého příběhu bylo výborně vygradované s malým překvapením. A musím říct, že takhle dobře natočenou sexuální scénu jsem dlouho ve filmu neviděl. 75%

• 15.1.2019  12:56
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Naprosto jedinečný seriál, který vás vtáhne a už vás prostě nepustí. Fenomenální soundtrack a odzbrojující obsazení. Cilian Murphy zahrál Thomase Shellbyho naprosto skvostně. Bráchové jakbysmet. Přidejme si Sama Neilla, Toma Hardyho, Adriana Brodyho, Malíčka, matku Draca Malfoye a máte to tam. Dokonale zvládnutá výprava. A ten anglickej přízvuk? Bloody hell. První série je ještě spíše takový rozjezd ale pak to jde každou sérii strmě vzhůru. Nemůžu jinak než plná palba a 95%. Ultimátní eriálový zážitek. Všichni, kdo mají rádi kvalitní seriály povinně shlédnout. By order of Peaky fokin Blinders!!!!!

• 13.1.2019  22:20

Zajímavě natočený. Pár dobrejch momentů. Jinak se tam nic moc nestane. Horší 4 hvězdy. 68%

• 1.1.2019  14:59
    Prázdniny (2006)

Stárnu. Mě se to normálně celkem líbilo. Pfff. A hudba Hanz Zimmer. Může být. 75%

• 31.12.2018  17:15
    V pasti (2018)

Vůbec to nebylo špatný. Takový survival road movie kde se prostě nemůžete podívat pravdě do očí. Sandra Bullock hlavním tahounem filmu. Falešnej 50cent taky docela v klídečku. Dost mi to připomnělo premisou the Happening. Každopádně tohle bych nechtěl zažít jako konec světa. 73%

• 31.12.2018  15:47

Je to řádně ujetý ale stojí to za to! Interakce s divákem po vzoru československého pana Nováka a herních pecek typu Detroit a Until down pozvednuta do vyšších úrovní. Je to prostě úlet. 85%

• 28.12.2018  22:47

To takhle jednou vejde do baru Thor, Negan a Peeta Melarc. Ne to není začátek vtipu. Byla to celkem dobrá podívaná. Svižná, neurazí, průměrná. Ale celkem sem se bavil. Horší čtyři hvězdy. 65%

• 13.12.2018  20:12

Moooc dobry!

• 12.12.2018  20:20

Ty kráso tak tohle je jiná štábní paráda. Neuvěřitelná jízda od začátku do konce. Joe Taslim i Iko Uwais v nejlepší možné formě. A nejenom oni, ženské osazensvto filmu je našlapaný snad ještě víc. Ty ženský dávaj neuvěřitelný sady. Celý film jednoznačně táhnou souboje a jejich choreografie. Nešetří se krví ani brutalitou a stejně jako třeba v Raidu je tady obrovské množštví fatalitek. Snad ještě víc. Téměř na každýho odrovnanýho týpka je jedna originální smrt. Až nereálný, co se vše dá vymyslet. Ono toho má s Raidem společného teda daleko víc. Tohleto těm klukům Indonéským fakt jde. Nevím kam na to chodí. Místy to opravdu není pro slabší povahy. Je to vážně sílený. Ale stojí to za to!! 80%

• 9.12.2018  21:57

Není to špatný. Kamera, střih a hudba to drží na dost nad vodou. Ale čekal jsem od toho podstatně víc po takovým hypu. Je to celé takové polovičaté. Emoce mě nějak minuly. Když teda nepočítám Live Aid. Tam jsem měl Husinu. Remi Malek se mi líbil už v Mr.Robot, ale za tohle si odnese Oscara. Dal do toho všechno. Přesto to na nejlepší filmový zážitek nestačilo. Bohužel. Horší čtyři hvězdy. 70%. Nebylo to špatný ale prostě tomu něco chybělo.podruhé už to bude o poznání méně procent. Více méně zklámání.

• 7.12.2018  22:54

Po negativních recenzich překvapivě dobré. Originální a zábavné. Bohužel poslední třetina srážeka celkový dojem dos dolů. Tolik klišé bylo vážně na facku. Škoda jinak by to mělo o dost vyšší hodnocení! 73%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8