• Romantický
  • Thriller

Chehre (2021)

Oh, Chehre, tak som sa na vás tešila, že som teraz trochu sklamaná. Asi ani nie tak filmom ako mojimi očakávaniami. Čakala som skutočne niečo mysteriózne, neviem, možno si pod tým každý predstavuje niečo iné, ale toto nemá s mysterióznosťou nič spoločné. Príbeh je síce zaujímavý, ale príliš ma nechytil, žiadne očakávania, výsledok mi bol dosť jasný krátko po začatí filmu. Tiež je škoda, že vo filme nevidíme príliš veľa z našich krásnych Tatier, kde to pred dvomi rokmi natáčali na Sliezskom dome.

Innocent (2021) (seriál)

Nezvyčajný, nie slniečkovsky naivne natočený mini BL seriál, kde sa dvaja muži stretnú za zvláštnych okolností a jeden pomôže druhému, kde sa z toho nakoniec vyvinie vzájomná náklonnosť.

Invisible Alien (2021)

Vizuál tohto filmu ma až tak veľmi neoslovil, ale čo sa týka príbehu, pointy a posolstva sa mi veľmi páčil.

Láska sladká i kyselá (2021)

Priznám sa, že ten záver som si pozrela asi trikrát, než som si ho nejako uložila v hlave. Záver tomu pridal niečo ako level naviac. Zaujímavo stvárnené a reálne. Obsadenie bolo skvelé.

Light (2021)

V podstate smutný príbeh chlapca tak túžiaceho po tom aby ho niekto miloval, že to chce počuť aj keby to nebola pravda.

Light on Me (2021) (seriál)

Roztomilá, ale myslím, že až moc presladená záležitosť. Aj keď Kórea samozrejme v BL seriáloch má podľa mňa vysokú kvalitu na úkor kvantity, ale u týchto študentských to trošku skĺzava až do neuveriteľných scén, kde si 18 roční dávajú pusinky na čelo. Preto mám radšej seriály z "dospelejšieho prostredia", kde sa tým postavám dá viac veriť. Napriek tomu to bolo milučké ako večerníček pre škôlkarov a aj večerníček je dobre si občas pozrieť.

Lovely Writer (2021) (seriál)

Lovely writer určite patrí medzi tie kvalitné BL snímky. U mňa je čo sa týka kvality a zaujímavosti deja druhý po We best love. Ale ako inak aj tu som si našla postavu, ktorú som skutočne nemala rada a to Ayea, tažko povedať či je taký dobrý herec, ktorý dokonale zahral svoju postavu, alebo to čo hral je on sám :-) Hlavné postavy sú obe veľmi sympatické a záver bol teda hodne vtipný, nasmiala som sa....

Manyeosikdangeuro Oseyo (2021) (seriál)

Námet, ktorý mám rada a ani seriál nesklamal. Smutné príbehy, záhady, mágia, odkrývanie osudu hlavných hrdinov, minulosť a súčasnosť. Všetko pekne do seba zapadalo. Páčilo sa mi to a dúfam, že seriál bude mať pokračovanie, hlavne pre to, že mi tam chýbalo citové zblíženie hlavných hrdinov, v ktoré som od začiatku dúfala.

Must You Go? (2021) (seriál)

Príbeh lásky preklenujúcej 600 rokov v čase, zapletených osudov niekoľkých ľudí, nevyhnutnosti osudu. Pekne spracované, pomalý a tichý tok príbehu až prechádzajúci do melanchólie. Mám také príbehy rada.

Next Door Witch J (2021) (seriál)

Dvanásť desať minútových dielov, má to švih, zaujímavý dej a prijemné postavy. Začínajú sa mi tieto krátke formáty páčiť :-)