• Thriller

Věž smrti (2012)

Výborný pouze vizuálníma efektama a DTS zvukem.Jinak typický nesmyslný scenáristický mumraj se vším všudy.

V zajetí (2020)

Průměrný thriller na odpoledne,ale po druhé si ho již pustit nemusím,ikdyž to neznamená že film dobrý není.

The Eight Hundred (2020)

Tak to je pecka.Ta propracovanost každého detailu je vskutku famozní.Zde opravdu sledování děje je zážitek .

Symptoms (1974)

Skoro neznámý horor,ale za to působivý po všech stránkách.Tento snímek si název Horor plně zaslouží.

Pasolini (2014)

O Pasolinim se nic moc neví,takže tento film taky tak vypadá.Podstatného tam totiž není vůbec nic o jeho zhýralém životě a dalších eskapádách.

The Knight of Hope (2019)

Kdybych měl ty prachy tak chlapcům určitě udělám producenta na historický film.Zasloužili by si to zcela po právu.

Birdshot (2016)

Do ruk se mě dostal tento filmík sice s velkým problémem ho vůbec sehnat,ale stojí vcelku za to. Z příběhu čiší napětí a takové mravenčení po těle v určitých fázích filmu.Film určitě nezklamal.

Noví mutanti (2020)

No nevím,moc dobře to na mě nezapůsobylo,takové nemastné neslané dětské představení.Čekal jsem opravdu víc a průměr je dobrá volba.