• Thriller

The Immortalizer (1989)

Immortalizér nebo Re-Animátor,ikdyž ten druhý je o třídu lepší,je vskutku průměrná věc,ale koukatelná. Ujetý doktor s pomocí svých perzonálních předělávek prostě vyměnují mozečky v hlavičkách.Další komentář u těchto filmů je zbytečný.

Outback (2019)

Prvotina Greena nic nového ani převratného nepřinesla.Připadalo mě to jako ANO nebo NE. Dobré nebo špatné.

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Pokud vymažu nesmysly,je to opravdu akční nářez a to se počítá.Nenudit se,je poslání filmu.

The Dawn (2019)

Slagle pokračuje ve svých patlaninách dále a je to horší a horší.

The Profane Exhibit (2013)

No vážně takové kluby by mohli existovat???. Ano,takové kluby existují a mnohem mnohem horší.Jedno velké zvěrstvo ,krev,ponižování a tupá špína. Jenže toto je smyšlený Swanův příběh někde z Francie ,kde existuje klub,kde se právě takové špíny chodí předvádět a bavit se na úkor lidí.Mají peníze,moc a úchylku ponižovat.

Phantasmagoria (2014)

Odfláknuté příběhy za 50 tisíc dolarů.Nic vzrušujícího,napínavého či frázovitě zajímavého.

Zatmění Země (2009) (TV film)

To byl opravdu pro mě velký omyl.

Exit (2000)

I když má v tom prsty samotný Besson,nevím kde se stala chyba.Film má sám o sobě velmi dobrý scenář,obsazení herců je perfektní,dobrá kamera,ale akčnost je zde hodně potlačena.Celý film se veze spíše na psychyckém stavu člověka,který neví,jestli je opravdu vrahem nebo ne.Besson si zřejmě s touto spoluprací hlavu moc nelámal.

Mirror (2005)

Hororový snímek o mladé dívce ,strachu a nadpřirozena,které se společně spolu s přítelem snaží řešit.Samotný děj se táhne jak nudle a skoro hodinu čekáte co vlastně z toho vzejde.Krev nečekejte,kromě pár šrámů v obličeji dívky po autonehodě,napětí nulové,spíše film na odpolední koukání PRO NÁCTILETÉ.