Poslední skaut (1991)

Kurevsky dobrej film, a koho to sere? Nikoho,takže za *****

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Nejlepší film Chytilový a životní výkon Polívky kterej to evidentně ani nehrál, nemusel protože je takovej :) Hlášky z filmu používám do dnes :) "Řekni těm svejm japoncom, že žádnů cihelňu neprodávám a když se naseru, že jim neprodám ani cihlu, hotové, doktore idem!"

Skála (1996)

Nejdokonalejší akční film všech dob. (a že jsem těch akčních filmů neviděl málo!) Herci jsou perfektně obsazeni,hlavnímu záporákovi jsem dokonce fandil protože Ed Harris je neskutečnej sympaťák. Co se týče hudby tak je to TOP soundtrack. Zimmer vytvořil něco neuvěřitelného. Když k tomu všemu přidáte,honičku po San Francisku,velice vytálního dědka v podání Seana Conneryho,laboratorní krysu Nicolase Cageho,Alcatraz,komando v čele s Michaelem Biehnem tak nelze dát míň jak 110%

Demolition Man (1993)

"Co to zkusit po staru?" "Brrrrr to je odporné,ty myslíš tekutý transfér?" "Né,myslim mambo,šuky šuky" lll "Buď dobrý Johne Spartane" "Buď v prdeli!" lll "Dejte mi Malboro" "Jistě pane,co je to Malboro?" "Cigareta,dejte mi cigáro" lll "Dal bych si jeden Hamburger?" "Já bych to nejedla Spartane" "Proč ne?" "Vidíš tu někde krávy detektive?" "Z čeho je to maso?" "To je krysí maso :)" "Krysí maso? krysí maso?" "Moc dobrý,tak dobrej hamburger jsem neměl už hodně dlouho" lll "Dostaváte pokutu jeden kredit za porušení slovního morálního statutu" lll "On neví jak se používají 3 mušle" --- MIMOCHODEM JÁ TO TAKY NEVIM :) lll "Je ti zima,nebo se mě bojíš" lll "Díky, ty praštěná, zasraná, zkurvená, pojebaná bedno" "Timto končim s mušlema" lll "Je rok 2032,to je 2 0 3 2!" lll "Dejte mě zpátky do mrazáku" lll "Toho budeš litovat do konce života,obě 2 vteřiny" lll "Vražda,smrt,zabití" --- >Tenhle film miluju. Kolikrát jsem se svíjel smíchem. :) Hlavně ty hlášky jsou legendární a i film je hezky natočen. Celé to vypadá uvěřitelně. Je to KULT kterej je parádně koukatelnej i dnes a jednoznačně 100%

Nájemní vrazi (1995)

Prostě ten film miluju. Možná nejlepší film Stalloneho vůbec. Psychopatickej Miguel tomu dává taky šťávu. "Ta 13-tka vypadá unaveně,potřebuje vystřídat,jeď...jeď....jeď" Navíc dobrej vtip na konci filmu :)

Leon (1994)

100%

Brutální Nikita (1990)

Brutální film. Po druhém shlédnutí snižuji na **, není to zas tak dobrý.

Volný pád (1993)

Kapitáne polibte mi prdel,děkuji.

Černý déšť (1989)

Tenhle film se mi hodně líbil. I soundtrack je perfektní.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Nejdokonalejší českej pořad. Kraus je suprovej vždy.