Disney galerie / Star Wars: Mandalorian (2020) (seriál)

Všechny díly perfektní ale v jednom dílu (Ř1:D2 Odkaz) je řečeno vše. Dave Filoni asi nejlépe vysvětlí, proč a jak Lucas SW vytvořil. Naprosto špičková řeč.

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

No konečně pořádný díl. Pokud seriál pojede od desátého dílů do konce v tomhle tempu, tak budu spokojený 👍

Marťan (2015)

Tohle mělo prostě všechno 👍 Damon vynikající.

Mimořádná událost (2022)

To si tak projíždím Netflix a najdu tohle. Absolutně absurdní film ale bavilo mě to do konce. 😂

Perníkový táta (2008) (seriál)

Tenhle seriál je jako droga od Heisenberga. Jasných ***** a obrovské překvapení.

Nelítostný souboj (1995)

Tady nemá smysl nic psát, jasných *****. Dal bych i ****** za scénu z banky a následné přestřelky. De Niro, Al Pacino, Sizemore, Kilmer, hudba, kamera, scény, režie... Dokonalý

Le Mans '66 (2019)

Jednoznačně nejlepší závodní film. Nějaký Rivalové se na to absolutně nechytají. Fantasticky Bale i Damon!

Top Gun: Maverick (2022)

SPOJLERY!!! Když sem se dozvěděl že se dočkám pokračování původního Top Gunu který sem viděl asi 7632x tak sem byl nadšený. Vzpomněl sem si na ty naivní dětské sny že jednou budu bojový pilot. No každopádně k filmu. Už od prvních sekund kdy se rozezněla hudba Harolda Faltermeyera sem věděl, doufal, že to bude aspoň stejně dobrý. Když se ukázalo skoro stejné intro jako v jedničce, měl sem slzy na krajíčku jako když tenkrát umřel Goose (tam sem fakt brečel). Nakonec to zase tak dobrý nebylo. Nelíbila se mi hlavní myšlenka, mise která je skoro nesplnitelná ale jediný Tom s nejlepšími piloty to dokáže. Ty piloti mi přišli oproti těm v jedničce jako úplný nesympatický dementi. ALE letecké scény, letecké scény!!! To byla nádhera. Průlety kaňonem v malé výšce, nesmyslně tupé rakety, štěstí, krádež stíhačky... Na jednu stranu sem si říkal že víc to posrat nemohli ale tak nějak nemůžu jít s hodnocením dolů. Mělo to skoro vše, Super soundtrack, charismatický Cruise, reálné stíhačky, nereálný příběh, Iceman... Chyběl mi tam Viper a Jester :-/ Chtěl sem dát **** ale pošlu tam *****. Sem rád že to vzniklo. Ale trojku už netočte.