IndominusRex

IndominusRex

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.9.2016  17:59

Zase to utnuli v nejlepším, ale jsem rád, že jsou alespoň všichni důležití hráči pořád naživu. Bitva byla zajímavá, i když pěstní souboj Rollo vs Ragnar byl trochu ve stylu Rockyho. Mezitím se z Ragnarovy smečky psů stala pěkně nevděčná banda, ale třeba je ještě zkrotí. Nakonec je z toho trochu rozházený závěr první poloviny série, ale i tak působivý.

• 13.9.2016  17:57

• 13.9.2016  17:56

Tenhle díl má jedinou chybu. Skončí v nejlepším.

• 13.9.2016  17:56

Tak se nám to zase trochu pročistilo.

• 13.9.2016  17:56

Dost natahovaný díl. Hlavně bitva na řece a následně třeba i Flokiho vidiny, ve kterých si pěkně užíval. Atmosféra je přesto stále super a v příběhu jsme se opět posunuli o kus dál. Mezitím Ragnarovo šílenství pokračuje a já jen doufám, že ho ta Číňanka pomalu nepřiotravuje.

• 13.9.2016  17:55

Strejda Rollo se opět dočista zbláznil. Další díl bude dozajista masakr.

• 13.9.2016  17:54
    Vikingové - Jól (S04E04) (epizoda) (2016)

Bjorn byl tentokrát dost teatrální a to je dobře. Spartakův styl kuchání střev mu sedí. Zjevení Páně v podání Rolla a jeho chotě bylo také parádní. Co dodat. Oslavy Vánoc tří rozdílných kultur byly prostě skvělé a závěr oznamující příchod nových trablí. Opět perfektní díl.

• 13.9.2016  17:52

Díky dvojitému rozsahu čtvrté série nám tvůrci mohou dopřát mnohem více děje, než v těch původních a tak nám servírují rovnou čtyři zajímavé příběhové linie a konečně vykreslují Ragnarovy pocity, což mi v té předchozí dost chybělo. Zde je ale dostatek místa i na jeho laškování s Číňankou, Bjornovy problémy, nebo třeba Ivarovo složité dětství. Vážně z toho mám radost, tvůrci se po nejslabší třetí sezóně zlepšili ve všech ohledech. Jen ta Lagherta je trochu přehnaná.

• 13.9.2016  17:52

Humpolácky sestříhaný souboj Bjorna s medvědem mě trošku zklamal, ale i když je třetí díl o něco slabší, než předchozí dva, pořád je to celkem pecka.

• 13.9.2016  17:51

Přesně takhle to má vypadat! Nádherná dobová atmosféra, krásné lokace, živé postavy. Čtvrtá série zatím štědře rozdává vše, co divák potřebuje. Druhý díl nabízí hned několik skvěle vygradovaných příběhových linií, kdy jedna je zajímavější než druhá. Dokonalost.

• 13.9.2016  17:51

Dokonalý začátek čtvrté série. Jsem rád, že Ragnara nepustili do Valhally, protože ho chci co nejdéle naživu!

• 13.9.2016  17:49

Tak jsou zase spolu, navíc ve skvělé formě přichystaní převálcovat všechny, kdo se jim postaví do cesty. Konečně super díl.

• 13.9.2016  17:48

Tento díl se nám snaží vcelku kreativní cestou popsat Francisovo trápení, kdy ho v kómatu sužují oběti, které zabil, ale jinak je to dosti ospalá epizoda a já jen doufám, že se to teď s probuzením Franka změní a začne pořádný čurbes.

• 13.9.2016  17:48

I bez Francise, který má na kahánku a nemůže zasahovat do rozdaných karet, je to pořád zábavné a napínavé. Stále jde hodně o sentimentální vztahy, ale v tomto konkrétním díle mi to ani příliš nevadilo. Fajn díl.

• 13.9.2016  17:48

V poslední době je to s Francisem rozporuplné. Už nevím, jestli ho obdivovat nebo nenávidět. Ale kulku si rozhodně nezasloužil.

• 13.9.2016  17:47
    Domek z karet - Série 4 (série) (2016)

První zajímavý díl čtvrté série. Frank si představuje, jak se pokouší zabít Claire a ona jeho, což přesně vystihuje jejich současné manželství. Zatím ne doslova, ale myslím, že to k tomu dozraje.

• 13.9.2016  17:47

Čtvrtá série má zatím nejslabší rozjezd. Je o sentimentálních vztazích ještě více, než ta třetí a tvůrci, kteří očividně nemají žádné lepší nápady, než diváka otravovat tou plešatou bábou a neustálými mučednickými grimasami Remyho, jehož vkus na ženský vůbec nechápu, mě začínají pěkně štvát. Když se Remy cucá s Jackie tak musím zavřít oči a když nastoupí bába, tak vypínám zvuk. No a nakonec je tu Frank, který si u mě pořád moc nepolepšil a tak se sympatiemi stále více přikláním ke Claire. To to dopadlo, doufám, že se to ještě vzchopí.

• 13.9.2016  17:46

První díl je takový seznamovací, což je sice dobře, ale tempo je někdy až příliš pomalé a po radikální třetí sérii to působí utahaně. Snad se to ještě zlepší. Taky doufám, že ubyde toho sentimentu, což se ale pravděpodobně nestane. Ve hře zase budou city prezidentského páru a dalších postav.

• 27.3.2016  23:10

Zklamání. Nejhorší díl z celé série, přestože tvůrci měli celé roky k tomu, aby si uvědomili, co bylo na předchozích dílech nejlepší, poučili se z dřívějších chyb a vyvarovali ohraným replikám a zvratům. Jenže udělali naprostý opak, takže jsem místo nového super nabušeného dílu Hvězdných Válek dostal vykrádačskou kopii slátanou z předchozích epizod - jako by se v celém Hollywoodu nenašel jediný scénárista, který by vymyslel příběh, co nekončí záchranou světa na poslední chvíli, leteckou bitvou a mega výbuchem padoušského doupěte. Všechno špatně, hrůza. A to ani nemluvím o neschopném záporákovi, kterého porazí netrénovaná holka a o bezpočtu náhod, které ovlivňovaly příběh směrem, kterým si tvůrci zrovna zamanuli. Když vezmu v potaz, že třetí epizoda vznikla v roce 2005 a byla o tolik příběhově ale i vizuálně štědřejší, tak musím vážně kroutit hlavou a ptát se: Kam se to za ty roky posunulo? Bohužel nikam, nebo vlastně zpátky. Mám z toho pocit, jako by to Abrams natočil z povinnosti a splnil si jen další položku ze seznamu. Závěrem - celé to bylo hrozně neoriginální. Tak snad se zadaří příště.

• 5.3.2016  22:03
    Invaze Planktonu (TV seriál) (2011)

Alespoň to má nějaké poselství, i když by asi tvůrci udělali líp, kdyby natočili nějaký dokument. Jasně, o nějaký apel na lidi, co se týče životního prostředí, jim asi až tak úplně nejde a spíše se vezou na vlně populárnosti ekologických témat, ale i tak si z toho pamatuju především úvodní slova: „Lidé jsou mistři ve znečišťování…“. To je důkaz toho, že i takhle se dá dostat do dětských hlaviček i dospěláckých kebulí nějaká ta prospěšná informace. Co se týče zábavnosti a animace, tak zábavné to pro děti možná je a animace je určitě hnusná. Přesto dám tři hvězdy za výše zmíněné. Greenpeace by měli radost.

• 5.3.2016  21:50
    Domek z karet - Série 3 (série) (2015)

Třetí série je rozhodně scenáristicky nejjednodušší a proto se nejsnáze sleduje. Navíc oplývá nejvíce silnými momenty a někdy až brutálními zvraty. Politika je mnohem tvrdší než kdy dřív a kvůli tomu ubývá taková ta každodenní atmosféra všednosti a uvěřitelnosti. Zábavnost to v sobě rozhodně má, ale kvůli zaměřenosti na mezilidské vztahy, někdy až mafiánské tendence a prudké zvraty, se nevyhneme klišé. A klišé já nemám rád. Spíš ho nenávidím, nebudeme si lhát. A to podle mě třetí sérii nejvíc ubližuje. Přesto je skvělá a mne u ní poprvé vyšlo hodnocení na pět hvězd. Zvláštní. Asi jsem prostě jen konzument závislý na hollywoodském přístupu k divákovi. Ale některé pomalejší díly, jako byl ten s těmi budhisty nebo úplně poslední, byly prostě perfektní, takže si to určitě zaslouží!

• 5.3.2016  21:32

Takovýho záporáka nám z Francise udělali… Ještě štěstí, že nám jako náhradu tvůrci dali Claire, která dobře udělala, že se na něj vykašlala. Fandím jí a doufám, že mu dá pěkně na hubu. Ale abych se nezakecal: perfektní, místy až magický poslední díl! Těším se na čtvrtou sérii!

• 4.3.2016  21:15

Tak to jsem zvědavý, jaký happyend nám tvůrci v posledním dílu vymyslí. Zatím to na něj ale nevypadá.

• 3.3.2016  22:33

Francis není až takový lidumil, jak se doposud zdálo a kvůli tomu přijde o hodně hlasů. Navenek sice působí sympaticky a jako dobrý kandidát na prezidenta, nicméně jeho vlastní tým včetně jeho ženy mu přestává věřit. Teče mu do bot, ale jistě to zvládne. Zajímavý díl.

• 2.3.2016  21:36

O dost pomalejší díl než ty předešlé, plný sentimentálních výlevů všech hlavních postav, které jsem někdy musel doslova přetrpět. Pro mě zatím nejhorší díl série. Nějaká témata se nám ale více, či méně uzavřela, tak doufám, že v posledních třech dílech se to pořádně rozjede.

• 1.3.2016  22:24

Z Francise se stává čím dál větší dobrák, který, světe div se, má opravdové svědomí. Holt břemeno vládnutí z něj udělalo zase člověka. Ale na jak dlouho?

• 1.3.2016  12:07

Je to příběh o jedné odporné společnosti, která je ve filmu chvílemi oslavována, chvílemi odsuzována a já si říkám, proč něco takového vůbec někdo točí. Nejhorší je, že V srdci moře občas sice zakopává o nějaké to ekologické poselství, ale většinu času se prezentuje jako hrdinský epos "hodný Homéra". Ron Howard na jednu stranu "uvědoměle" a bez "sluníčkářských" příkras ukazuje, že jsme prostě "nadřazený" druh, který pro své pohodlí a luxus musí zabíjet druhé, ale na stranu druhou nás nutí velryby litovat a soucítit s nimi. Celý závěr je pak už jen o hraní na city, nepřináší nic nového ani žádné rozhřešení, ale hlavně, že si dědula popláče. Nakonec jen obsadit Hemswortha, aby přišlo do kina dost fanynek, a je vystaráno že. Celkově je to dost nuda a efekty jsou jak z filmů od Asylum. Tři hvězdy dávám za špinavou atmosféru, masky a pěkný scenérie.

• 29.2.2016  20:25

Osmý díl se hodně zaměřuje na Franka a blížící se hurikán. Ne, není to hurikán u něj doma, ani někde v jeho kalhotech, ale opravdu se blíží ohromná bouře třetí až čtvrté kategorie, které Francis musí čelit a jelikož má s plaváním proti proudu zkušenosti, tak pravděpodobně zvítězí.

• 28.2.2016  21:48

Nejdojemnější epizoda ze všech od první série až po tento díl, který i z nemilosrdného Franka vraha dělá opět člověka. Budhistická mandala a mniši, kteří ji stvořili, aby ji vzápětí zničili, tomu všemu dodávají ještě silnější kouzlo.

• 27.2.2016  22:29

Přesouváme se přímo do Moskvy, což je super, ale nekonečné tlachání toho pomateného homosexuála mě moc nebavilo, což mi vynahradil až skvělý závěr, který odhalil nebezpečné rozdíly mezi Frankem a Claire. Těším se na jejich další rozepře.

<< předchozí 1 2 3 4