Domek z karet - 27. kapitola (2015) (epizoda)

Už ve druhé sérii se tvůrci snažili z chladnokrevného Douga udělat chudáčka a citlivého hošíka aby s námi jeho strastiplný příběh pořádně zamával. Nu a teď ještě přitvrzují. Naštěstí je to natolik zajímavé aby nám to vynahradilo menší abstinenci Francise a jeho brutálního úřadování a já už vidím tu krvavou vendetu, kterou si pro tu bývalou kurvičku Doug přichystá. No snad jí odnaučí sázet lidem cihly do ksichtu, když jí chtěl jen pomoct, že ano? Hodně dobrý díl.

Domek z karet - 28. kapitola (2015) (epizoda)

Třetí série zatím nezklamala. Drama se stupňuje, a i když to občas vypadá zoufale, Francis to má pevně v rukou. Zato Doug je dost zoufalý, ale to je jeho problém.

Domek z karet - 29. kapitola (2015) (epizoda)

Ve třetí epizodě se do politických machinací dostane i Česká Republika, ale Francis nás nezaprodal a poslal toho dobytka zpátky domů!

Domek z karet - 30. kapitola (2015) (epizoda)

Francis má vážnou konkurenci, Doug bere věci do svých rukou a ten ajťák konečně taky něco dělá. Politiky ubývá, osobních dramat je čím dál více. Slušný díl.

Domek z karet - 31. kapitola (2015) (epizoda)

Ať dělají, co dělají, na Franka stejně nikdo nemá. Měl jsem o něj trochu starost, ale už je zase na koni a sype si to pěkně kupředu jako neřízená střela. Dokonalý díl.

Domek z karet - 32. kapitola (2015) (epizoda)

Přesouváme se přímo do Moskvy, což je super, ale nekonečné tlachání toho pomateného homosexuála mě moc nebavilo, což mi vynahradil až skvělý závěr, který odhalil nebezpečné rozdíly mezi Frankem a Claire. Těším se na jejich další rozepře.

Domek z karet - 33. kapitola (2015) (epizoda)

Nejdojemnější epizoda ze všech od první série až po tento díl, který i z nemilosrdného Franka vraha dělá opět člověka. Budhistická mandala a mniši, kteří ji stvořili, aby ji vzápětí zničili, tomu všemu dodávají ještě silnější kouzlo.

Domek z karet - 34. kapitola (2015) (epizoda)

Osmý díl se hodně zaměřuje na Franka a blížící se hurikán. Ne, není to hurikán u něj doma, ani někde v jeho kalhotech, ale opravdu se blíží ohromná bouře třetí až čtvrté kategorie, které Francis musí čelit a jelikož má s plaváním proti proudu zkušenosti, tak pravděpodobně zvítězí.

Domek z karet - 35. kapitola (2015) (epizoda)

Z Francise se stává čím dál větší dobrák, který, světe div se, má opravdové svědomí. Holt břemeno vládnutí z něj udělalo zase člověka. Ale na jak dlouho?

Domek z karet - 36. kapitola (2015) (epizoda)

O dost pomalejší díl než ty předešlé, plný sentimentálních výlevů všech hlavních postav, které jsem někdy musel doslova přetrpět. Pro mě zatím nejhorší díl série. Nějaká témata se nám ale více, či méně uzavřela, tak doufám, že v posledních třech dílech se to pořádně rozjede.