• Romantický

Vrať se do hrobu! (1989)

K tomuto filmu jsem se dostala až teď, když maturita je mé aktuální téma. Ale, že zažiju tolik vtipných hlášek a že se v některých scénkách tak zhlídnu, to jsem nečekala. Osvěžující komedie o rozporuplnosti života studenta a pracujícího.

Udělení milosti se zamítá (2002) (TV film)

Z televizní tvorby se jedná opravdu o silný počin. Mám ráda české filmy o bývalém režimu, a tenhle mě mile překvapil. Skvělé herecké výkony viz Jan Dolanský, který mi sedí ve všech filmech, kde se představil.

Hodný chlapec (2004) (TV film)

Veliké překvapení. Nečekaně dobře naloženo se zpracováním životního příběhu jedné rodiny.

Dívka na koštěti (1971)

Pamatuji si, co ve mě jako v dítěti vyvolávalo ohlášení, že hledá babské ucho.

Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)

Na televizní krimi dobrý průměr, ale příběh jako psychologické drama velmi silné. Poukázání na dětskou důvěřivost, která může být zneužita, a na druhé straně milý mladík, který není takový jako na první pohled působí. Jan Dolanský se role zhostil velmi dobře.

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Pro mě skvělý oddechový seriál, který neurazí. Hodí se když máte dlouho chvíli - dokáže pobavit, nadsázkou z malicherností každodenního života.

Muži v černém (1997)

Oddechový film nejvyšší kvality. Rozhodně zařazuji mezi oblíbené kousky.

Dárek (2015)

Napínavý děj, musela jsem sledovat každou vteřinku. Stejný námět už jsem viděla dříve, ale tento film je mrazivě dobrý.

Znovu 17 (2009)

Zac Efron mě v tomto filmu strašně moc překvapil. Měl možnost tu ukázat jinou tvář, rozdílný charakter než doposud. A hlavní je, že jsem mu to celý věřila. Takže ode mě rozhodně palec nahoru..

Tři bratři (2014)

Na pohádku jsem šla plná očekávání. Nemůžu si pomoct, ale po skončení mi zůstal na tváři takový jemný úsměv, příběh složený z klasických pohádek se zvláštně proplétal. Vzhledově je pro mě tato tvorba jedinečná, a co víc říct? Svěrákovská kvalita je jednoduše celou dobu cítit.