• Romantický

Tři bratři (2014)

Na pohádku jsem šla plná očekávání. Nemůžu si pomoct, ale po skončení mi zůstal na tváři takový jemný úsměv, příběh složený z klasických pohádek se zvláštně proplétal. Vzhledově je pro mě tato tvorba jedinečná, a co víc říct? Svěrákovská kvalita je jednoduše celou dobu cítit.

Příběh žraloka (2004)

Nevím, jak bych hodnotila tento animovaný film, kdybych ho viděla poprvé právě nyní. Ale pravda je taková, že tato pohádka se mnou šla několik let dětstvím a dospíváním, takže moje vnímání je trochu neobjektivní. Mám k tomuto počinu osobní vztah, kvůli mnoha hodinám strávených u DVD s mladší sestrou.. A když shrnu to, jak dlouho mě dokázal bavit, tak si jednoduše zaslouží vyšší hodnocení .)

Slzotvůrce (2024)

Není to špatné. Ovšem k lepšímu vývoji a poznání postav bych zvolila zpracování do seriálu. Někdy můžeme vidět, jak se natahují různá díla do zdlouhavých epizod, přitom by jim slušela délka celovečerního filmu nebo minisérie. Tady se naopak šetřilo. Chtělo by to alespoň tu minisérii. Dalo se vše pochopit, ale nemůžu se zbavit dojmu, že charaktery potřebovaly více rozvinout.

Love Island (2015) (pořad)

Ty hvězdy jsou za Tommyho Furyho, který je neskutečný sympaťák. Dívku, kterou si vybral si i vzal a mají rodinu. Takže za jeho upřímnost i osobnost dávám body. Celkově tato verze ostrovanů, je mnohem lepší než ta naše.

Jaula (2022)

Pod svícnem je největší tma. Napínavá atmosféra, to je síla tohoto počinu. Mrzí mě ukončení. Pár minut by určitě udělalo službu.

Hokus pokus (1993)

Upřímně, nejvíc mi na mysli zůstala trhlá Sarah Jessica Parker.

Zahrada meteorů (2018) (seriál)

Rozhodně nemohu srovnávat s Boys over flowers.. Klasika je klasika, a ani mi nepřijde, že by vyloženě tento projekt měl snahu napodobovat korejskou verzi. Každopádně Lee Min-Ho mi byl jako hlavní představitel sympatičtější, a jednoduše jsem si k němu našla cestu. Konec srovnávání. Na víc jak 3 hvězdy to nevidím, ale špatné to není. :)

Pro lásku k Nancy (1994) (TV film)

Film zachycující příběh dívky, která hraje ve filmu samu sebe. Kvůli tomu byl film točen od konce, protože během filmu se léčila, a tak jako poslední scény se točily začátek filmu, kde vypadá zdravěji.

Kuličky (2008)

Zajímavé povídkové příběhy, které jsou ze všedního života. Jsou úsměvné, ale i bolestivé, stejně jako sám život. Celkově příjemný zážitek.

Šest dní, sedm nocí (1998)

Naprosto oddychová dobrodružná komedie, která je sice průměrná, ale dokážu ji vidět znova a zasmát se.