Dárce (2014)

Film aspiruje na plne hodnoceni, ktere srazi na kolena uspechany nelogicky (mozna jen ve filmu nedovysvetleny, knihu jsem necetl) konec.

The Big Lebowski 2 (2011) odpad!

Trapny pokus ktery nezachrani ani profesionalni kostymy ci zpracovani a ani upadajici hvezdicka Tara Reid. A jak uz nekdo psal (Hoyt), nejde poradne parodovat neco co uz v zakladu je dostatecne smesny.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Nostalgickych 5*, dneska asi 3*. Jako malej spunt (v dobe uvedeni jsem jeste ani nechodil do skoly) jsem zbystril kdyz se k nam na VHS tohle dilko dostalo s jednohlasnym dabingem nekdy kolem prelomu 80. a 90. let takze jsem to videl nekdy kolem desateho roku sveho zivota a v te dobe to pro me byl cistokrevny horor, dnes povazuju spis za hororovou komedii.

Slavné sportovní okamžiky (2011) (pořad)

I kdyz me v zaklade sporty nezajimaji, protoze vrcholovi sportovci MUSEJI uzivat prozatim nezakazane dopingove latky aby se dostali nebo udrzeli na vrcholu, coz samozrejme neplati vsude jako treba v parkouru, sipkach, curlingu, ruznych motosportech apod. Jenze tento porad si bere ty nejzajimavejsi, nejemotivnejsi a jinak vyjimecne okamziky z celeho sportovniho odvetvi a dokaze zaujmout (alespon me) u jakehokoliv sportu na stopaz celeho dilu. Dnesni situaci ve sportu asi nejlepe vystihuje dil cislo 158 o Svetovem sampionatu 2015 v hazene. Jen tak dal.

Luxus na talíři (2016) (pořad)

Jakekoliv komentare na streamu se me nezobrazuji. Nejspis proto, ze povazuji za zbytecne si tam vytvaret jakykoliv ucet. A tento porad nepovazuji za obdobu Ceske sody (jak zde nekteri pisi) ale za porad o vareni kde proste vyuzijete prvotridni suroviny bez ohledu kolik co stoji. Chapu ze ceska svickova bez pouziti ceskych surovin zni divne ale proc nevyuzit surovin kvalitnejsich nez jake dostanem v nasem superhypermarketu ci od lokalniho farmare, ktery ma tu smulu, ze ma pole pobliz babisovy chemicky osetrovane repky?

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Prvni porad ktery jasne ukazuje co do nas vyrobci, na zadost prodejnich retezcu, perou za srajdy. Porad, ktery nam Cechum vysvetlil ze musime cist etikety a ne cist jen reklamni bonmoty "lahodna chut", "s prichuti ovoce" apod. Skoda ze se v nem nepokracuje a pan Roman presedlal na ukazku toho jak se ruzny ty srajdy (a nejenom ony) vyrabeji v poradu Jidlo s.r.o.

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

Obdivuju Janka, ze ma na takovy porad koule. Restekpa

Swajp (2015) (pořad) odpad!

WTF? Jako doporucovat aplikaci, ktera potrebuje jinou appku od googlu, kde musite zadat svoje biometricke udaje (ktere samozrejme sdili s tretima stranama z duvodu zlepseni sluzeb) a stejne ta googlovska appka neumi to co slibovala a jeste nutnost te druhe aplikace neuvest v popisu je proste diletantstvi. U me vsechny palce dolu.

One Man Show (2008) (pořad) odpad!

Narazil jsem na tento ukaz ceskeho Streamu diky jeho hostu Michaelu Winslowovi, celkem to uslo (hlavne diky Michaelovi) ale kdyz jsem pustil jiny dil, byla to doslova katastrofa a nemuzu pochopit, co se na tomto individuu muze lidem libit. Za me rozhodne palec dolu a nikdy vice, protoze snazit se byt vtipny za kazdou cenu neni moje vize zabavy.