Co je to panna? (2008)

Tak tohle vtipny videjko se povedlo. Co vic byste chteli na 5*?

Occupied (2006)

JJ takhle jednou skoncime.

Nezlobte mimozemšťany (2008) odpad!

Trapny dialogy v 90% zakonceny radoby vtipnou ale ve vysledku trapnou hlaskou, hrozny filtry na kamere, nepresvedcivy herecky vykony a jeste k tomu nektery sceny vypadaji jak z nejaky brazilsky telenovely. Chtel jsem puvodne napsat, ze takovyto film je duvod proc nedat odpad treba takovymu Stmivani ale ono je to vlastne hodne podobny. Jen v tom stmivani je vic "cool" xichtu s vetsim rozpoctem. Uvidime co na to Muži v bílém (TV film) :oD

The Black Hole (2008)

Kdo chce moc, nema nic. A proc me pripada, ze se pomalu s kazdym pouzitim ten papir zvetsuje a proc se to nechova jako normalni cerna dira? Ne vytky stranou, vyborna pointa a proto 4*

Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Hodnoceno na zaklade vzpominek z dob prvniho vysilani, tusim ze v ty dobe, na Nove. Netroufnu si rici, jestli bych nesel dolu pri opetovnem shlednuti ale tipuju ze bych nejspis jednu hvezdu ubral.

Útěk ze Sibiře (2010)

Jak uz bylo nescetnekrat napsano. Filmu nejvic ublizuji vystrihane/nenatocene sceny a casti deje, ktere bych jako divak rad videl. Kde napr. sehnali po prejiti pouste ty kabaty do Himalaji? No nic, uz takhle byl film dost dlouhy a vyssi stopaz by mu nejspis dost ublizila, pokud by ovsem sceny navic neobsahovali akcni vsuvky jako treba samotny utek, vice souboju s vlky, nejake potycky nebo alespon komunikace s mistnimi obyvateli apod. No ale rozhodne to stoji za shlednuti, uz jenom kvuli Colinovi.

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Kdyz se to pojme jako film pro celou rodinu tak nemuzu dat min jak 3*. Pokud by to bylo smerovany na dospely publikum tak by si film vyslouzil 1 maximalne 2*.

Vlk z Wall Street (2013)

Nebojim se tomu dat plnou palbu , protoze tento film presne ukazuje "moralku" lidi, kteri se staraji o velke penize a ve vysledku jich nemaji nikdy dost. Dokonce usty Leonarda objasnuje myslenkove pochody teto "honorace" a krasne vidime ze tito lide jsou spise individualiste, kteri se staraji o druhe jen v tom pripade, ze pro ne chteji ti druzi pracovat a maji z nich zisk. Jestlize jim ale zacne teci do bot, tak je bez jedineho mrknuti oka odepisou, jen aby oni sami nedopadli tak hrozne.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Par dobrych momentu film ma ale jednicce saha maximalne tak po kolena.

Ex Machina (2014)

Luxusni vizualni i zvukova stranka. Dokonce i dejova linka by mohla drzet film na krasnych 5* ale proc tak nicnevysvetlujici konec srazejici to do sedeho prumeru? Njn proste nechapu, proc nam skoro cely film neco tvrdi ale ve vysledku, se to cely zamota a bez vysvetleni nebo alespon nejakeho naznaku to dopadne uplne jinak. Miluju nejednoznacny filmy, ktery potrebujou ale nemaji jasny vysvetleni a plynou tak celou svoji stopaz, toto neni tim pripadem, pac nam postavy rikaji jednu vec a obcas se to v prubehu deje tak nejak vyvrati (ani s timto nemam problem) ale na konci se to cely zvrtne a bez jakehokoliv voditka ktere by tento zvrat vysvetlovalo naskoci zaverecne titulky. Achjo, proc? Pro me je urcite lepsi varianta ohledne umele inteligence a citu film Ona nebo klasika od Spielberga - Artificial Intelligence.