Květ pouště (2009)

Příběh, který jistě zaujme a donutí člověka pořádně se zamyslet, jak to funguje jinde než v jeho domovině...

Thor: Ragnarok (2017)

Další pecka od Marvelu. Nechyběly vtipy, akční scénky ani super hudba. Opět správná volba na co zajít do kina.

Hledám Amy (1997)

Ne, tohle asi nebude můj šálek kávy. Nudila jsem se od začátku do konce. Stále jsem čekala na nějaký zlom, ale vůbec nic. Neskutečně se to táhlo a bohužel pořád na stejné úrovni.

Cyberbully (2011) (TV film)

Víme všichni, že tohle je vážné téma. Ale tohle? Come on... Teen film s jemným nádechem kyberšikany a pro mě totálně směšným koncem.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Naprostá paráda! Ať se člověk, podívá na kterýkoliv díl, nikdy neudělá špatnou volbu.

Profesionál (1981)

Nikdy jsem nějak neměla v plánu se na Profesionála podívat. Svedla nás dohromady náhoda. Byla jsem přilepená očima u obrazovky a čekala, co se stane dál. Agenta Beaumonta jsem si neskutečně zamilovala.

Zamilovat se (2017) (studentský film)

Musela jsem dát 3*, protože postavy mi příjdou jako strašná kopie Pixaru.

Carmilla (2014) (seriál)

Oddychový web seriál, který zabaví. Laura a Carmilla, dokážou svým pátráním po Lauřině spolubydlící, zlepšit den.

Medicejové (2016) (seriál)

Ze začátku, no tak Starku, předveď se! Už po první dílu to pro mě byl Cosimo de' Medici, florentský bankéř. Krásné dobové kostýmy a scénář velice povedený. Za mě jasných 5*.