Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Najradšej by som tento diel pustila všetkým tým, ktorí sa neustále ženú za "lajkami" druhých na sociálnych sieťach. Rozčuľuje ma, ako ľudia najradšej postujú svoje dokonalé pózy, ako majú neustále potrebu ukazovať svoje dokonalé životy, dokonalé rodiny, dokonalé a hlavne autentické chvile, pritom je to často len faloš a klam...Začínam plne chápať význam názvu tohto seriálu, skutočne je to veľké zrkadlo ľudstva a dnešnej doby.

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Taká rozprávka, ale malo to dobrú pointu. Veď o tom to je, že ľudia obdivujú často u tých všetkých "star" len image a ako sa prezentujú. Mnohých by veľmi vydesilo, keby vedeli pravdu a ako sa ten daný človek cíti alebo čo robí. Pekný diel, Miley Cyrus mám rada, hoci je teda exot riadny. Inak, aj ja by som chcela mať panenku, v ktorej by bolo moje vedomie, to by boli rozhovory na hodiny :-DDD

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Jeden z mojich najoblibenejsich pribehov z BM. Je to krasny obrazok dnesnej doby,presne je to o sekundach nepozornosti kvoli niecomu,co ani nestoji za to a ludia skutocne zabudaju,ako vyzera obloha a svet okolo nich. Toto ma chytilo za srdce.

Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Pekný diel a zaujímavá myšlienka. Keď sa človek zamyslí, tak čo je vlastne nevera? Je to fyzický kontakt s niekým? Alebo je to písanie na čete? Alebo je to útek do virtuálnej reality s kamarátom, ktorý skončí zaujímavo? Pozeranie porna a odmietanie reálneho partnera? Minimálne tieto otázky ma napadli pri sledovaní Striking Vipers..Odporúčam, za mňa 5*

Černobílý svět (2011)

Uff, podrzte ma, konecne dobry film po dlhej dobe. MIlujem filmy ,ktore ked pozriem, tak este 15 minut sedim v nemom uzase a rozmyslam, aky je ten svet obcas zvlastny. Tu knihu si inak musim kupit :-)

Čtyři k večeři (2022)

Skvelý film a to som sa chcela nechať odradiť na začiatku tou taliančinou. Zaujímavý a skutočný pohľad na vzťahy ako také. Ako moja svokra hovorí,celý vzťah je o obrusovani hrán medzi dvoma osobami. Čo by bolo keby..? Existuje skutočne na svete vždy len jedna naša spriaznená duša? A čo dilema,či sa skutočne protiklady priťahujú alebo na druhej strane vrana k vrane sadá? Čo z toho je skutocnejsie ? Na tieto otázky neexistuje odpoveď,pretože nič nie je čiernobiele,tak ako sa vie aj človek okolnosťami zmenit. Film je príjemne pozitívny, vtipný a inteligentný. Prechody medzi paralelnymi svetmi sú urobené veľmi pekne a obe línie majú niečo do seba. Určite odporúčam,za mňa veľké prekvapenie a zatiaľ highlight tohto roka. 5*

Daddy Cool (2017)

Zaujimava komedia,ktora ma pobavila,aj miestami ponudila,aj natahovala v tom,ako to vlastne dopadne ( fakt som sa bala,ze ho na konci zrazi auto alebo co..). Komedia fungovala,len miestami ma rozculoval ten otrasny brajgel v byte a tiez to neustale fajcenie...ale to je mozno tym,ze som typicka matka,ktora ma uz ine priority,ako si vecne uzivat nezavisly party zivot;) 3*

Deník Bridget Jonesové (2001)

Ooooh, drama queen Birdget :-)))) Ona je proste moja obľúbená postava. Tak troška sa s ňou stotožňujem a hlavne aj napriek všetkým veciam dokáže všetko zvládnuť. A humor u mňa na jednotku.

Der fast perfekte Mann (2013)

Neznášam nemecké filmy,muž sa mi smial, že už som fakt klesla na samé dno filmového plátna, keď toto kukám a nakoniec sa tak do toho zapozeral, že skončil film ani nevedel ako. Mne sa to páčilo, teda na to, že to bol nemecký film. Plus sa mi páčila hudba,za mňa a muža 3*😃