Hodně štěstí, pane Veliký (2022)

Veľmi úprimný,intímne ladený,film ( na 95 percent len pre ženy),s istou dávkou humoru,ktorá odľahčuje ťažšie témy. Povedzme si úprimne,obrovským plusom pre film je neuveriteľne sympatický Leo. Emma je skvelá,mám ju rada,doslova sa skláňam pred jej odvahou odložiť zábrany,pretože toto je film,pri ktorom sa museli búrať ( podľa mňa ) bariéry. Za mňa veľké prekvapenie v dobrom zmysle,film vo mne silno zarezonoval a budem nad ním dlho premýšľať ( a snívať o istom Leovi;)))

Holka z města (2009)

No, nebolo to také zlé, len proste, to je taký film, ktorý si pozriete raz a stačí vám to. Mám rada romantické komédie a neviem...no nebol to ani priemer, ale dokázala som to dopozerať do konca, aj keď neznášam klišé bozkávačky na konic pred všetkými a ešte k tomu ľudia začnú tlieskať WTF!?!

Chata v horách (2012)

Po dlhej dobe slusny radobyhoror, pocas ktoreho som si celu dobu myslela WTF..???? o co komu vlastne ide? naposledy som sa takto zasmiala pri Zivych mrtvych a ten koniec to prpste zabil! :-)

Chatrč (2017)

Čo sa týka samotného filmu ako čisto technicky len filmu, mne sa to páčilo. Pekná príroda, niektoré scény sa mi zdali také vyumelkované, ale fajn. Dokonca aj samotný hlavný predstaviteľ mi prišiel uveriteľný a reálne som si vedela predstaviť jeho bolesť. Čo sa týkalo deja filmu, tak katastrofa. Ako tu niektorí užívatelia píšu, ide až o fanatickú ideológiu kresťanstva, kde je nám doslova nútená Biblia a informácia, že Boh všetko vyrieši, Boh za nič nemôže, ale je stále s nami a bla bla. Ale povedzte mi, ktorý rodič je schopný tolerovať a odpustiť vrahovi svojho dieťaťa, lebo ten chudák ( vrah) to mal tiež v živote ťažké? Tak neskutočne ťažko sa mi na to pozeralo, pretože neznášam ódy na akéhokoľvek boha a po hodine som toho mala už naozaj dosť. Ísť na toto do kina, asi by som si hlavu trieskala za zbytočne vyhodené peniaze.

Insiders (2021) (pořad)

Zaujímavý námet,kde nikto nevie,čo bude dopredu. Len nechápem,prečo neukazovali naozaj stránky všetkých ľudí,lebo tým pádom mi prišlo nespravodlivé. Tiež sa mi nepáčil víťaz,najviac intrigoval a nakoniec to vyhral. V každom prípade,solídny námet,ľudia sa ozaj ukázali. Btw,to si naozaj niektorí dospelí ľudia cucaju prst len tak?....

Jak se opovažuješ - Coup D’État (2019) (epizoda)

Beth neznáša novú trénerku Colette Frenchovú hneď od začiatku- veľmi dobre totiž vidí, že je hrozbou pre jej postavenie v tíme i v jej priateľstve s Addy.

Jak se opovažuješ - Paralelní zákopy (2020) (epizoda)

Pre Addy, Beth a Colette má večierok veľmi rozdielnu dohru. Rozpory v ich rozhodnutiach nakoniec spôsobia nešťastie pri tréningu.

Jak se opovažuješ - Sblížení (2020) (epizoda)

Beth usporiada pre tím večierok v pochybnom moteli. Udalosti ale naberú nečakaný spád a Addy musí urobiť ťažké rozhodnutie. Colette a Will stratia všetky zábrany.

Jak se opovažuješ - Spálená země (2020) (epizoda)

Cestou na regionálne preteky hustne napätie. Beth si pripadá opustená a Addy sa čím ďalej, tým viac zaplieta do Colettiných sietí.

Jak se opovažuješ - Stav nouze (2020) (epizoda)

Regionálne preteky sa blížia, takže Colette tlačí na tím a je zase trochu vo svojej koži. Nekľudom zmietaná Beth má nočné mory. Willovi prasknú nervy a vybuchne.