rybicka11

homepage

4 body

<< předchozí 1 2
    • 13.4.2019  18:27
    Dračák 3 - Podzemí (amatérský film) (2018)

Své mouchy to má, ale co ne. Mně se strašně líbilo, že se autoři zase o krok zlepšili. A na amatérské poměry to je dost kvalitní. Proto dávám 5 hvězd.

• 19.1.2019  13:20
    TARIUM (amatérský film) (2018)

Odkaz na film: https://youtu.be/awmdIDgt290 ║ Ocenění: Vysokovský kohout (2018) - Čestné uznání ║ Krajské kolo CSNFT ČR Královéhradecký kraj (2019) - Postup soutěžního snímku

• 13.12.2018  11:18
    Správnej dres (TV film) (2015)

Už když to vycházelo, tak jsem si říkal, jaká to bude blbost. Kord když tam hraje Mádl, zamindrákovanej blbeček. Omylem jsem se na to koukl na ČT a ono to nebylo zas tak zlý. Na český poměry výborný. Mádl navíc dost věrohodně napodoboval Petra Koukala. Ne chováním, ale vzhledem. Malý vzrůst, kšiltovka, stejný pohyby a mimika. Fakt úplnej Koukal. :D Takže kdo si myslí, že Mádl nemůže hrát hokejistu, tak jo. :D Hodnotím 5*, protože na český poměry to opravdu vyniká. Jinak bych dal 4*.

• 9.10.2018  21:27
    K čertu! (amatérský film) (2018)

Na amatérský film opravdu parádní. Nemyslím tím jen vizuální stránku, ale hlavně příběh, který má hlavu a patu. Jen mě mrzí, že jsem se nedozvěděl, proč se ti čerti vlastně nemohli dostat zpět do toho pekla. Jinak paráda.

• 4.9.2018  23:38
    Jan Palach (2018)

Na české poměry vysoký nadprůměr. Byl jsem překvapen kvalitním greenscreenem. Opravdu nebylo vůbec poznat, že celý Václavák se natáčel v Pardubicích. Muzeum vypadalo reálně. Nic netušící divák si greenscreenu absolutně nevšimne.

• 3.5.2018  15:37

Tuhle pohádku jsem viděl pouze jednou, když jsem byl malý. Byla pro mě nedostupná, nikde ji nedávali, rodiče mi ji nekoupili, viděl jsem jen jeden díl od strejdy, ale strašně se mi to líbilo a strašně mě dodnes mrzí, že jsem ji nemohl vidět. Přemýšlím, že ji teď ve 20 letech ještě dokoukám, protože i dnes se mi ta pohádka líbí. Hlavně ten roztomilý Gromit... :D

• 14.4.2018  19:23
    Hokej je hra (1978)

"Přesilovka je časový úsek, který neumíme využít. :-D :-D :-D

• 9.4.2018  18:26
    Minutky historie Hradce Králové (amatérský film) (2016)

Odkaz na dokumentární cyklus: https://bit.ly/2JxNUub

• 29.3.2018  00:54

Hlavní trhák tohoto dokumentu? Jednoznačně HUDBA. Ta dokázala upoutat diváka k židli a příběh ještě opepřit. Uchvátily mě hlavně záběry z velmi kvalitního filmu z finále. Takováhle celuloidová páska, NO TO JE POKLAD! Nejdříve jsem si myslel, že se jedná o záběry z nějakého letošního turnaje legend k výročí Nagana 98, ale pak když jsem viděl Jágra doopravdy mladého, pochopil jsem, že takhle namaskovat ho nemohli. A tu arénu taky nemohli do detailu nakopírovat. Díky celuloidu bychom tohle neměli. Digitál ještě v kvalitě pásky pořád nepřekonal! Snad tomu jednou tak bude. Ale buďme za pásky vděční! NEJLEPŠÍ DOKUMENT, CO JSEM KDY VIDĚL!

• 10.3.2018  23:13
    Slavné dny (TV pořad) (2010)

Parádní dokumentární pořad ze kterého jsem se i já při své tvorbě inspiroval. Myslím si, že na poli české tvorby je to nejlepší dokumentární cyklus v celé republice.

• 10.3.2018  23:06
    Gebrian versus (TV pořad) (2012)

Myšlenka pořadu vypadá dobře, ale samotný Gebrian to vše kazí. Zakomplexovaný, závistivý a zaujatý člověk, který místo toho, aby hodnotil věci nestranně a objektivně, dělá pravý opak. Zaujatě vystupuje proti Kotasovi a ani nepotřebuje vidět jeho stavby a už ví, že stojí za h*vno. Ale pak vypráví o svým rodným komunistickým sídlišti, které je hnusné jako každé druhé, a on ho oslavuje, jako kdyby ty totálně stejné paneláky jako každé jiné byly výjimečnější, než ty ostatní. Stejné sídliště (a že jich je hodně) někde jinde by totálně odsoudil. NEZAUJATOST NADEVŠE! Pro mě za mě, ať nenávidí kohokoliv, třeba toho Kotase, ale ať hodnotí všechno stejným metrem. Pořad si zaslouží 5 hvězd, ale za Gebriana strhávám 4.

• 6.3.2018  21:23

Asi se jdu vyblejt

• 9.2.2018  20:42

Není to špatný, ale není to ani nijak moc extra dobrý. Vtipné to bylo, hlavně to, jak si někteří politici umí ze sebe udělat srandu. Kdyby to šlo, tak dávám tak 3,5 hvězdy.

• 16.1.2018  15:11

Pro ty, který zajímá Jágr a hokej, tak moc pěkný a zajímavý dokument. Ale ke konci se mi to trošku zdálo zdlouhavý. Nefanouška hokeje to moc nezaujme. Takový normální, ničím zvláštní dokument. Hodnotím ale 4 hvězdami.

• 29.12.2017  18:30

Holy Grail nebo Life of Brian. To byly tak neskutečně luxusní komedie. Ale tohle? To mě opravdu zklamalo. Úplný opak zmíněných filmů. Nezasmál jsem se ničemu, nic mi tam nepřipadalo vtipný. Všechno to byl takový zmatek.

• 29.12.2017  18:20

Westerny mě nikdy moc nezajímaly, ale Nespoutaný Django, to je luxusní western. Hlavně, neviděl jsem žádný jiný film, který by tak realisticky zobrazoval utrpení černochů, které se opravdu dělo, jako v Djangovi. 5 hvězd zaručeně.

• 29.12.2017  00:26

Luxusní komedie, společně s Holy Grail nejlepší komedie všech dob! Jen nevím, zda je lepší Life of Brian nebo Holy Grail. Tady je to tak vyrovnané, že se to porovnávat nedá.

• 22.12.2017  10:15
    Bajkeři (2017)

Píčov*na

• 5.11.2017  12:57
    Jsem brána (2017)

Nepochopil jsem děj, jinak je to z vizuálního hlediska parádní. /Zhlédnuto na CinemaOpen 2017

• 5.11.2017  11:34
    Jsme přece lidi (studentský film) (2016)

Podle mě nejlepší film na Cinema Open. //Zhlédnuto na CinemaOpen 2017

• 4.11.2017  23:28
    Milada (2017)

Myslel jsem si, že Hepnarová je nejhorší český film ze všech a že ji jiný nepřekročí. Ale Milada pokořila rekord v krátkém čase. Nikdy nic mi nezkazilo tak celý den, jako dnešní zhlédnutí tohohle shitu na amatérské úrovni a ještě s plno chybami. Tohle je poplivání cti Horákové.

• 4.11.2017  19:53
    Hlasy (amatérský film) (2017)

Pěkný, ale žádná pointa. /Zhlédnuto na CinemaOpen 2017

• 4.11.2017  10:21
    Kopačky (amatérský film) (2017)

Vtipné, jednoduché. Líbilo se mi to. /Zhlédnuto na CinemaOpen 2017

• 4.11.2017  10:20

Opravdu zajímavé a výborně zpracované. /Zhlédnuto na CinemaOpen 2017

• 7.10.2017  19:51

Moc pěkné. Opravdu ta doba vypadala autenticky. Akorát jediný, kdo mi tam vůbec neseděl, byla Tereza Voříšková. Asi moc mladá na její roli nebo to prostě zahrála špatně. Naopak moc se mi líbil herecký výkon Josefa Bedlivého.

• 25.9.2017  22:29

Zkoukl jsem ještě jednou v den smrti pana Jana Třísky. Mohu jen potvrdit, že Svěrák měl vždy a má úžasné příběhy.

• 19.9.2017  16:26
    Kalamita (1980)

Pecka. :-D Opravdu mě to pobavilo. :-D

• 3.9.2017  00:46
    15 minut (2001)

Rodenovi palec nahoru!

• 1.9.2017  15:31
    Poupata (2011)

Mě se to líbilo. Konec teda nic moc, čekal jsem něco lepšího. Ale jinak to bylo dobrý.

• 31.8.2017  23:13

Super film. Ještě si poslechnu audioknížku, abych mohl porovnat. Hlavně je super, že si to můžu vybrat na maturitu, takže jedno dílo už mám vybráno. :-D Z technickýho hlediska. Viděl jsem to zdigitalizovaný ve Full HD. Opravdu se mi líbily barvy celého obrazu. Je vidět, že byl použit kvalitní film, a ten tomu taky hodně přidal.

<< předchozí 1 2