Anděl Páně 2 (2016)

Byl jsem velice prekvapen,do kina jsem pozval rodinu pac otom mluvili tak si rikam ze jim udelam pekne vanoce.Sam jsem si predstavoval jak si pekne sednu a usnu pac jsme cekal dalsi nudnou radoby umelou vanocni pohadko-komedii.Sice znam Pana Trojana a vim ze umi zahrat snad vsechno s takovou gracii ktera je pulce cesky sceny v nedohlednu ale i tak.Kazdopadne me prekvapil,spanek se nekonal a musim rict ze nektery vtipy me vylozene rozesmali az jsem neveril naco koukam,Doporucuju vsem kteri si chcou odpocinout a zasmat se

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Pro Tima evidentne paradni namet ale takhle zmastit knizky jsem uz dlouho nevidel(ikdyz to byva zvykem).Napred jsem shledl film a rikal jsme si mmmm pekna burtonovka,ale pak po nekolikaterym nalehani otevrel a precetl si vsechny knizky.....sorry Time ale to cos predvedl jak malo jsi vytahl z knizek me dost udivuje,z nadhernyho sveta smycek si vybral jen neco a jeste malo,sice uplne nevim kde se vzal detskej horor ale kdyby se jen trosku chtelo mohl ztoho bejt fakt uplne jinej film.....3 hvezdy

Zhasni a zemřeš (2016)

Za me fakt dobry,ma to dobrej drive,atmosferu a hned od zacatku vidite scim mate tu cest :) sice trosku vykradacka ale jinak nicim nenatahovanej horor kterej je proste takovej jakej je,ducharina stejna jako xhrororu prednim za poslednich par let ale vlivem tech 75 minut to slape az do uplnyho konce coz je tak maximum co dnesni mainstremovej horor muze dat.

Star Wars: Příběhy Droidů (2015) (seriál)

Parada .Tohle je presne shrnuti,ktery zvladne kazdej co nezna star wars a apeluje ze je to moc dlouhe a cosi kdesi :) A pro nas znalce je to vtipna prochazka hvezdnym portfoliem.