Snowden (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Ikdyž mě tahle aféra nechala "chladným", asi jako 95% lidí a dnes je "zapomenuto", tak natočeno je to poutavě se skvělým Gordonem.

Táta je doma (2015)

80% - komentář 20ti slovy: Svižná, vtipná a v podání mých dvou oblibenců mírně ujetá komedie, u které jsem se parádně bavil, až jsem překvapen nízkým hodnocením.

V písku - Příslib svobody (2015)

70% - komentář 20ti slovy: No jo, hledat miny bez okolních čísel šlo celkem blbě...haha vtip :D Ale fakt, dobré "komorní" drama, i o vztazích, na pláži.

In fondo al bosco (2015)

75% - komentář 20ti slovy: Ono se tam nic moc neděje, říkal jsem si, eeech zase další kýčovitá "duchařina", ale ten závěr! ten byl echt!

Criminal: V hlavě zločince (2016)

65% - komentář 20ti slovy: Ikdyž více sci-fi a trošku hloupoučké (co kdyby poslední raketa byla atomovka?), tak Costner se mi tady jako badass neskutečně líbil.

Den dobytí Bastily (2016)

75% - komentář 20ti slovy: Bál jsem se nějaké francouzské trapárny, ale tohle byla solidní jízda, kde se pořád něco dělo. Dobrá ukázka manipulace médií.

Prázdniny v Římě (1953)

70% - komentář 20ti slovy: Mno...v minulosti divák nebyl "náročný", takže oscary dostával kde kdo, ale film byl hezký, utekl a příjemná změna od tech dnešních.

Boj za svobodu (2016)

65% - komentář 20ti slovy: "Jednotlivé" příběhy o válce, otrocích a svobodě byly fakt zajímavé, ale ten ze "současnosti", úplně zbytečný. Matthew válel, kluk jeden ušatej!

Noční směna (2014)

70% - komentář 20ti slovy: Sexy policajtka, která má koule. Já bych po 5ti minutách, s pištěním a brekem, bral nohy na ramena. Trošku hloupé, ale mrazivé!

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

65% - komentář 20ti slovy: Bean ve vážné roli? Jediný důvod proč jsem to chtěl vidět. Byl jsem překvapený! Takové lehké, "nešokující" a příjemně plynoucí.