Gangster Ka (2015)

50% - komentář 20ti slovy: Škoda toho "dokumentárního" zpracování. Děj skákal mílovými kroky, do toho plno informací a nespočet jmen a postav. Na český film ale dobrý.

Gangster Ka: Afričan (2015)

70% - komentář 20ti slovy: S odlehčeným humorem a o dost lepší než jednička, kde to bylo přeplácané. Dobrý příběh a super podnikatelsko - mafiánské obchody.

Gauguin (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Depka ve Francii, pohoda na Tahiti, pak depka na Tahiti a konec. Těžký život "umělce", pomalé a obrazy nic moc. Alespoň ta příroda. Souhlas s "Cinematrix".

Gauneři (1992)

65% - komentář 20ti slovy: Dobře a stylově natočená "nuda", ikdyž jsem se "nenudil". Hlášky, dialogy, kamera, kompozice scén...no prostě...klasický "nudný" a originální Tarantino.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Katastrofický, sci-fi akčňák...to je moje! Ale...kde se stala chyba? Mdlé, ukecané, ničemu jsem nevěřil a všechno mi bylo fuk.

Ghost Stories (2017)

60% - komentář 20ti slovy: No...jak se to veme...3 příběhy jsou celkem mrazivé a hezky hororové, ale to závěrečné rozuzlení mi nesedlo, ikdyž bylo "zajímavé". +++ SPOILER 20ti slovy: Profesor vyšetřuje tři duchařské záhady, které jsou ve skutečnosti jeho sny, vjemy a okolní činnosti nemocničního personálu, kde leží v kómatu.

Gravy (2015)

60% - komentář 20ti slovy: Bez pointy a příběhu, ale vtipné momenty a občas i kecy, s naprosto úžásným soundtrackem! Úchylně se bavili všichni, jak kanibalové, tak "obědové" :D

Green Room (2015)

40% - komentář 20ti slovy: Začátek obstojný, ale průběh tak nějak překombinovaný. Lidi zmateně přebíhali tam a zpátky a zlí chtěli být hodní a naopak.

Gremlini (1984)

85% - komentář 20ti slovy: Bavilo mě to kdysi a bavilo mě to i dneska. Roztomilý medvídek a jeho šáhnutí kloni, kteří dělají bordel a jsou zábavní.

Gremlins 2 (1990)

65% - komentář 20ti slovy: Stačí kouknout na "tohle video" a je jasné co to je za pakárnu :D Já se ale bavil, ikdyž jsem občas zívnul.