Hodný dinosaurus (2015)

65% - komentář 20ti slovy: Sice příběhově nic zázračného a pro děti až moc "násilí", ale jinak krásná animace přírody a s vtipnými chvilkami, hlavně s človíčkem.

Holky na tahu (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Tančení, koktejlíčky a selfíčka...pařba jak cyp... baby to neumí!!! Zbytek jsou situace, kdy přemýšlejí pouze čvtrtkou mozku. Občas ale pobavilo.

Hologram pro krále (2016)

70% - komentář 20ti slovy: Obyčejný film, nebýt exotické lokace Arábie a Toma Hankse, který tomu dával "noblesu" a lehký humor. Kvalita hezky pozvolnu stoupala.

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě (2014)

30% - komentář 20ti slovy: Dlooouhé záběry a scény bez "pointy", ale dalo se na to koukat, protože mě i zajímalo jak to skončí....a skončilo... :D tzv. film o něčem, ale o ničem.

Hon na pačlověky (2016)

70% - komentář 20ti slovy: Takové hezké a místy úsměvné, půlroční "kempování" s morousem a antiskautíkem. Jenom to policejní, armádní a sociální nahánění bylo už přehnané.

Hope Lost (2015)

45% - komentář 20ti slovy: Trocha beznaděje, napětí, sem tam akce a zvrat, už to vypadalo "nadějně", nebýt toho závěru bez konce a lesbické vojandy.

Hora (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Pěkné záběry a respekt všem lidem...ale jako dokument nicneříkající. Akorát zjistíte, že se dají hory popsat snad 6358 různými citacemi a frázemi.

Hora mezi námi (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Dva letí 10 minut letadlem, pak se 60 minut chodí po horách a zakončené je to půlhodinkou romantiky. Žádné zvraty, napětí, drama... prostě nic.

Hořkých sedmnáct (2016)

50% - komentář 20ti slovy: Typický "tynejdžrovský" příběh, kde jediný problém "děcek" je, aby zapadly a byly cool. Holky brečí a kluci machrují. Snadno zapomenutelné a průměrné.

Hořký měsíc (1992)

45% - komentář 20ti slovy: Milostné/sexuální/zkrachovalé téma zajímavé, ale obsazení od Granta až po údajně sexy Seigner absolutně nesympatické. Ukecaná a pomalá gradace mě uspávala.