Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Parádní oddychová komedie s hutnou dávkou černého humoru, originálním příběhem a parádními hereckými výkony. Už jsem začínal mít pomalu dost všech těch novodobých komedíí jako je například Date Movie, kde je "největší" senzací celého filmu breakdance v podání hlavního hrdiny. Tohle má prostě šmrnc.

Zprávy TV Onion (2008)

Spousta zajímavých nápadů, některé opravdu hodně originální, jiné nudné, trapné.

Zrcadla (2008)

Po krátkém váhání jsem se rozhodl pro 4 hvězdy a to hned z několika důvodů. 1. Na filmy, které jsou made by Jižní Korea již většinou nekoukám, mnohokrát jsem se totiž zklamal, když jsem naivně očekával, že z téhle země vzejde nějaký seriózní film, nikomu nevnucuji svůj názor, ale filmy, které Korea plodí jsou opravdu příšerné, většinou je to jen nuda, nuda a zase jen nuda. Vím, že mnozí lidé vidí ve filmech z tohoto kousku světa cosi originálního a jedinečného, bohužel však nejsem filosof a vidím tak leda prd. To vše říkám z toho důvodu, že jsem neviděl originál, nemám tedy s čím srovnávat, ale stejně....jsem rád. 2. Kiefer Sutherland nepatří zrovna mezi mé oblíbence, ale byl opravdu přesvědčivý a dokázal mě svým realistickým chováním vtáhnout do děje. 3. Bál jsem se, některé pasáže nahání husí kůži. 4. Dobrá hudba, efekty. Hlavním nedostatkem je pár "drobností", jako třeba trochu divný scénář. Když si film rozdělíme do několika částí, je to srozumitelné, paráda, ale pohromadě to moc nesedí, jako třeba co to vlastně vraždilo?.......

Ženy (2008)

Ale...tak koukat se na to dá. Většina z nás uvidí tento kousek nejspíše jen jednou a pak jej zahodí do hlubin zapomnění. Takových filmů bylo, je a bude...

Afro Samurai (2007) (seriál)

Naprosto ojedinělá podívaná, skvělý příběh, hudební doprovod.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Je to pro děti, je to ujetý, ale je to zatraceně roztomilý! A nebudu tenhle film zatracovat jen z principu, abych se náhodou neponížil před ostatními, že se mi něco takového líbilo.

Ambiciózní blondýnka (2007)

Zase předsudky...jo? Že se to může líbit jen teenagerským děvčátkům?....já nejsem ani teenager ani děvčátko a líbilo se mi to! Náhodou příjemný film, neurazí, nijak zvlášť nenadchne, ale pobaví a tím podle mě plní svůj účel. Vsadim se, že drtivé většině se to líbilo, ale jednoduše to kvůli svému egu apod. prostě nepřizná a bude dělat "machry". No co, každý má nějaký názor....Já bych to ohodnotil jako čistý průměr, ale abych filmu trochu pomohl, tak dávám 4.

Americký gangster (2007)

Ridley Scott je prostě člověk na správném místě, díky jeho umu dělat dobré filmy se American Gangster jistě dostane do síně klasiky. Zajímavý příběh, skvělá volba herců (Washington se prostě na tyhle role přímo nabízí), skvělé zpracování.

Andělé a panny (2007)

Proč se to nikomu nelíbí? Jen těžko hledám příčinu. Obvykle mě tyhle typy filmů také moc neberou, ale WOW, tohle se opravdu povedlo! Přesně takhle si představuji romantický příběh z oné romantické doby. Příjemný, nekomplikovaný a vtipně podaný příběh, zábavný děj, dobrý hudební doprovod. Hayden Christensen je jako stvořený pro tuhle postavu, excelentní herecký výkon. A ty jeptišky...hmmm....Není to prostě žádná Johanka z Arku (což je vlastně dobře), ale skvělý relaxační film, na který se podívám klidně vícekrát.