Muslicka

Muslicka

okres Trutnov
student

• 6.11.2012  21:40

Velmi povedený snímek vyobrazující přírodní krásy Krkonoš. K zhlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=JF-xK403XXs

• 14.4.2012  00:31

Don't waste my time !

• 18.1.2012  21:06
    Děti moje (2011)

Trochu nuda, zvláštní poetika příběhu, který se vleče, příliš nevtáhne do děje a je předvídatelný. Občasné zpestření zpočátku přinášejí slovní výměny mezi "moderními" dětmi a "zaostalým" Clooneym.

• 8.2.2011  23:56

silné a ohromující, především ve druhé půli a ten strhující konec! btw. myslím, že Natálka má oskara...

• 27.2.2010  14:23

200 procentně americkej snímek, recyklace spousty příběhových klišé, předvídatelnost, jenom Sandra to trochu zachraňuje... Ale nominace na oscara za nejlepší film???

• 25.1.2010  21:46
    El encargado (2008)

Zajímavě vyobrazené vztahy fungující ve třídě aneb škola základ života...

• 8.12.2009  00:33

I really like this guy!

• 23.10.2009  17:18
    Mantis (2000)

http://www.youtube.com/watch?v=eUmvdGa5_7A Mantis = kudlanka nábožná, podobenství na její vztah k samečkovi v době robotů.

• 10.8.2009  15:24

Úžasné stvoření člověka ve velmi originálním podání, kreacionisté by se asi divili, jinak scéna s penisem je skvělá.

• 8.8.2009  11:58
    One Day... (2001)

Šílený,ale zároveň skvělý příběh o vztahu ke svému hovnu, hlavně ty hlášky jsou parádní.

• 4.8.2009  00:21

Příjemná roadmovie o cestě za životním snem, na které se vyskytuje spousta překážek, ale zároveň také spousta zajímavých lidí, kteří je pomáhají úspěšně překonat.

• 1.3.2009  15:19

Úžasný příběh o možnostech života, šancích které nabízí a na které není nikdy pozdě. Pozitivně ukazuje různé stránky života a lidí.

• 9.12.2008  22:52

Rozhodně je lepší vidět oba díly najednou, bezprostředně na sebe navazují a dostává to jiný rozměr, pokud je možnost navázat na prožitek z první části. Je to skvělá podívaná na historicky celkem věrnou Mesrinovu biografii, a to velmi nabytou biografii. Je zajímavé vidět jak jednoduše se člověk dostane na okraj společnosti. Jinak velmi zajímavě nastříhaný začátek, který se ve druhém dílu spojí v ucelený obraz.

• 11.7.2008  18:31

Ojedinělá atmosféra, která vás vtáhne a propluje s vámi celým filmem, i když se zdá, že nelze rozluštit, co by ve vás měl film zanechat, dostane to do vás jaksi mimochodem. Ukazuje rychlost života, který stejně vždy vede ke konci, prchlivost chvíle štěstí, nenasytnost reklamy, ale taky odlišnost lidí, neexistuje jen jedno vidění té ulice a toho světa za oknem.

• 27.5.2008  21:24
    Uloupené Kosovo (TV film) (2008)

Zajímavý snímek, který si vás dokáže snadno získat na svoji stranu a přesvědčí o své pravdě . Z objektivního hlediska je to ale dokument velmi jednostranný, kde argumenty jdou ku prospěchu pouze jedné straně a to je právě ošidné. Bez posuzování objektivnosti je to naprosto úžasný výtvor, kterému lze lehce uvěřit.