• Fantasy
  • Pohádka

Zmizelá (2014)

Je dobrý, že si spisovatelka sama napsala scénář, jinak by to bylo o ničem. Knížka je lepší, o tom žádná. Ale to, co z toho udělal Bůh Fincher, je taky dobrá kvalitka. Amy je asi ta nejgeniálnější a nejdokonaleji napsaná postava, jakou jsem měla tu čest vidět a číst o ní... napětí od začátku do konce.

8 MM (1999)

Film, který mi ve dvou hodinách řekl všechno, co jsem o pornoprůmyslu ještě nevěděla a vlastně to ani nepotřebovala vědět, ha. Ne, vážně, je to dobrý. A nikdy mě nepřestane udivovat, že ten největší hajzl a úchyl je tamten uťápnutý chlapík s brýlemi, který doprovází matku do kostela. Je to trochu deprese, ale silnější a působivější thriller jsem dlouho neviděla. Sežrala jsem to Nicolasovi i s navijákem.

Lásky čas (2013)

Jak by bylo jednoduché vlézt si do skříně, zatnout pěsti a prožít váš vysněný okamžik znovu a znovu a pro jistotu ještě jednou... Tahle slaďárna mě bavila od začátku do konce, ostatně se ještě nestalo, aby mě nějaký film od Curtise nebavil. Vtipný snímek s atmosférou, po jehož zhlédnutí nabydete pocitu, že ta láska zatracená přece jen někde existuje... oblíbený film na dlouhé večery.