Zeměkoule (2000) (pořad)

Jako malej kluk jsem se u toho vzdy zasmal. Labuse a Kaisera mam proste rad jsou to takovy dva kaspari.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál) odpad!

Videl jsem z povinnosti asi 3 dily a hnus a blejt. Ti herci co tam hrali dostaly bud dobre zaplaceno a nebo je museli mucit aby tam hrali. Hnus nesnasim komunisty.

Chalupáři (1975) (seriál)

Stara klasika ktera nikdy neomrzi! Pan Huml je proste starej protiva a hraje to dokonale.

Big Lebowski (1998)

Koukal jsem na hodnocení a většina dává 4 až 5 hvězdiček. Ale bohužel mě film nenatchnul. Je to zajímavé ale nudné a bohužel ani jednou jsem se nezasmal. Proto jen 2 hvězdy a to jen proto že nechci urazit příznivce filmu, kterých je tu dost.

Klub poslední naděje (2013)

Neuveritelne az fantasticke herecke vykony Matthewa a Jareda. Film stoji za kouknuti, neni vice treba vice psat. Stejne tady ty slohy nikdo necte.

Kult hákového kříže (1998)

Neuveritelne jak kriminal dokaze zmenit cloveka! Jinak zajimava podivana. Videl jsem film asi po treti a pokazdy se nad tim zamyslim. Kazdou vterinu a kazdy moment tohoto snimku je proste dokonaly a nuti me premyslet.

Requiem za sen (2000)

Psycho film od začátku až dokonce. Bylo mi lito moji oblíbené herečky (Jenifer Conneli) když musela kouřit pero tomu smradlavymu cernochovi a pak když ji strkali ten obří robertek doprdele, docela hnus. Po dětech ze stanice zoo asi něj. Film o drogach.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Moje nejoblibenejsi animovana pohadka detstvi.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Klasika. Clovek, kterej ze sebe udelala debila a zna ho cely svet. Bavilo ne to drive a bavi me to i ted po tech letech.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Veskere sitcomi nesnasim! Tenhle je jediny, u ktereho jsem se obcas zasmal.