Nespoutaní vlci (2011)

Výborný dokument. Já vlky prostě miluju, bezpochyby proto, že mi ještě žádný nekousnul do prdele. Potom bych asi trochu změnil názor.

Super-Blb (2022)

Byla to sice blbost, ale závěr byl na pokraji geniality. A ještě čtvrtá za migranta.

Jak Honza ke štěstí přišel (2015) (TV film) odpad!

Všem imbecilům, kteří tomu dali víc jak jednu hvězdu - pokud berete poučení z tohoto paskvilu vážně, rád se ujmu vašeho majetku. Nabídky zasílejte do pošty, pokud možno rychle, ať si tu svobodu z holou prdelí užijete

Buchty po ránu (2023) (pořad)

Kdyby se to jmenovalo Svrbí nás Buchty po ránu, mělo by to určitě větší sledovanost :-)

Mafia Mamma (2023)

Nehorázná chujovina. Collette je děsná ježibaba tady navíc na zabití. Hodně lidí tady chválí její výkon, já tedy ne. Pokud by chtěla, aby jí někdo oklátil musela by na plastiku ale hlavně by se nesměla chovat jako totální kráva. Klady - Bellucci je sice děsná herečka, ale pořád silně prcatelná. Italština je opravdu krásný jazyk,. Prostředí - myšleno lokace super. Vypnul jsem cca po 30 minutách, ale za ty 3 věci tomu dám jednu hvězdu pravda s velkým sebezapřením.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Sralo mě to už jako malé dítě. Nebýt tam Štrosmayer, a velmi prcatelná Ina, byla by to bída. A samozřejmě Cvach, to bylo geniální hovado.