Bullet Train (2022)

Po delší době opravdu výborný, vtipný, nápaditý film. Je radost se na podobné dílo podívat. Bohužel, nebývá to příliš často.

Ledové ostří (1992)

Z celého filmu jsem nabyl dojmu, že pro krasobruslení dvojic stačí, když je muž pidlooký zhrzený bambula, dotyčná protivná umíněná fuchtle s vlastním kluzištěm a soukromým moudrým rusákem. Vzhledem k tomu, že nevěřím ani jednomu z těch dojmů, mě film příliš nenadchl. Navíc krasobruslení mě jako sport vůbec nezajímá, což je ovšem můj problém, hodnotím nepříliš vysoko.

Prezidentka (2022) odpad!

Tedy představa, že sochař a umělec nepozná v trapném převleku prezidentku republiky je blbá sama o sobě, ale zase to vyrovnává neskutečná nuda a absolutní nedostatek nápadů. Jo a taky je nádherně blbý, jak to líčí ten zoufalec, co to napsal, že prezident cvičí, nesmí z Hradu a peskují ho lopaty z ochranky. Svatá prostoto.

Revír - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Dal jsem tomu ještě šanci, ale je to bída. Ta hvězda je za toho vlka, jednoznačně nejlepší postava celého dílu.

Revír - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Když není komediální seriál vtipný, je to stejné,jako když secí stroj neseje.

Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)

Jako malému chlapci se mi to moc líbilo. Zda by se mi to líbilo i teď nevím, ale knihu jsem nedávno našel, přečetl a nebyl jsem zklamán.

Bouchači a bouchačky (2001)

Tohle je přesně film, který nazývám náladový. Prostě pokud se vám trefí do nálady, bude se zdát výborný, Pokud na něj náladu nemáte, bude hodnocení o poznání horší.

Hledání opravdového boha (2017)

Takhle se mají točit filmy. Výborná atmosféra, výborné kostýmy. Prostě paráda. Samozřejmě, že týpkům, co jsou ujetí na marvelovolovinách se to nebude líbit, ale to je vlastně dobře.

Kód 355 (2022) odpad!

Inu to byl teda nářez. O co míň jsou holky prsné, o to víc jsou kočky drsné. Většina jejich výrazů je obličej jedince, co uprostřed města zjistí, že má sračku a záchody jsou daleko a navíc má bílé průhledné kalhoty. Tedy kromě Penelopé Nosál Cruz, ta to střídá s pohledem vyděšené zlatokopky, co právě zjistila, že její exlý manžel byl švorc. Vrcholem je, že ji sebou táhnou, přestože by stačilo, aby změnily otisk prstu v mobilu. Asi pět minut předtím přesně tohle udělal ten bambula co ho odbouchli v rybárně. A zhruba deset minut po tomhle intelektuálním tsunami jsem to vzdal.