Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
dave260377
david štěpán
Jičín, Královéhradecký kraj, Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kam orli nelétají
(1968)
Pluj tiše, pluj hluboko
(1958)
Nepřítel před branami
(2001)
Stalingrad
(1993)
Von Ryanův Expres
(1965)
Doroga na Berlin
(2015)
Pretty Woman
(1990)
Území mrazu
(2013)
Útěk z Alcatrazu
(1979)
Sicilský klan
(1969)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
dave260377
Časové pásmo bylo změněno