Flash - Crisis on Earth-X, Part 3 (2017) (epizoda)

Čekal jsem od crossoverů více, ale hodně mě bavil Leo a Eobard..i když teda někdy bych chtěl vidět původního Wellse, o tom vlastně nevíme vůbec nic a jediný důvod, proč mu zůstal tenhle obličej je aby nemuseli shánět dalšího herce, co hrál Eobarda.

Legendy zítřka - Crisis on Earth-X, Part 4 (2017) (epizoda)

Spoilery : Opět konečně pecka, ale loni jsem se přecijen bavil víc. Škoda jen, že se všude psalo, že seriál opouští Victor Garber, bylo by to podstatně tíživější a nepředpokládanější. Bude mi chybět. Ale uvidíme jak se dlouho zdrží Leo.

Arrow - Krize na Zemi X, 2. část (2017) (epizoda)

Prý : It was Oliver from the High Castle! :D Nejlepší hláška..Nuže tentokrát jsem se nebavil tak dobře jako u první části, snad to zas dostane drive. Vim, že už je takhle dost postav, ale je zajímavé, kolik jich opomíjej. Třeba David Ramsey byl v titulcích a viděl jsem jen Reného s Terrifica..

Supergirl - Crisis on Earth-X, Part 1 (2017) (epizoda)

Tohle je prostě úplně jiný seriál, úplně jiný tón a víc to snad byl díl Flashe..nevim proč ho nedali prvního..nicméně když pominu nácky, kteří zaútočí na svatbu plnou superhrdinů nebo elitních vojáků, tak proč si sakra Mick bral na svatbu svůj plamenomet? :D A Oliver luk :D Nicméně Mick se svýma hláškama jako vždy neskutečně válel! :D

Arrow - Díkůvzdání (2017) (epizoda)

Konečně je zpět..ale asi jen na crossover..Docela dobře jsme se bavil, jsem rád, že je Thea zpět. Zápletka s FBI už mě ale štve.