Gotham - Přestaň se mlátit (2017) (epizoda)

Slabší díl než bombový začátek, ale řekl jsem, že teď přilepším, když jsem minule ubral..Pořád mě Gotham baví nejvíc ze všech serošů, které běží po celý rok. Bruce tentokrát chyběl.

Flash - Girls Night Out (2017) (epizoda)

Feministickej díl bez Flashe a ještě si z toho dělaj srandu. To mě po*er. Ne, že by mě tohle samotný nějak vadilo (až na to, že je to tlačený hrozně na sílu), ale prostě to je celé nezáživné a mam pocit, že už se to do té euforie druhé půlky první série a druhé nevratí. PS : Cecile je hodně velká milfka.

Arrow - Zvrat (2017) (epizoda)

Už aby tu byl Slade...silně to přešlapuje na místě, zápletky nezajímavé. Doufám, že to bude poslední série. Oliver je furt skvělá postava, ale jeho příběh už je vyčerpaný. Spojit všechny seriály v jeden a je tu pecka.

Inhumans - Havoc in the Hidden Land (2017) (epizoda)

Takže v jednom díle umře jedna postava a v dalším jí hned oživí, prostě kravina nad kravinu. Ještě, že to má jenom 8 dílů, víc bych nedal. Souboj toho zelenáče jednu hvězdičku přidal, ale pořád průměr..50% by vystihovalo víc A jestli neuvidíme pořádnej řev Black Bolta, tak tenhle seriál ani nemá smysl, když další série nebude.

Legendy zítřka - Phone Home (2017) (epizoda)

Nikdy jsem nepochopil, proč z logiky věci se vždycky po svý roční službě nevysadí zpět třeba minutu po tom, co odešli. Ale většina už na osobní život rezignovala. Takhle je akorát škoda, že přijdeme o Victora Garbera. No snad se krom Konstantinea objeví i Lenny.