Gotham - Den v úžině (2017) (epizoda)

Gotham pokračuje v dobrém tempu, furt mě to hodně baví. Málo Catwoman a nahráda za Victora mě nebavila (ale líbilo se mi, že dostal co si zasloužil). Gordon saved the day :D A jo, Bruce mě s tim barem trošku zklamal, ale pak už to bylo dobrý. Škoda, že ta mladá asi zas bude nějaká čúza.

Inhumans - The Gentleman's Name Is Gorgon (2017) (epizoda)

Je skutečně obdivuhodné, jak se tady vůbec nic neděje. Ani za srdceryvná smrt už to nemohla spasit. Maximus je neuvěřitelně zoufalá postava ačkoliv Rheon dělá co může.

Arrow - Nejbližší příbuzný (2017) (epizoda)

Je vidět dlouhodobě, že příběh přešlapuje na místě a záporákem snad bude ta agentka FBI, ale jinak nemůžu říct porti tomuto dílu ani popel..hodně mě bavil, líbila se mi kamera a choreografie a už jsem si dlouho nevšiml, že by nějaký díl byl tak režijně vydařený. Něco mi říká, že celá série bude tak 60%, ale nyní za 80.

Gotham - Prasečí odpoledne (2017) (epizoda)

Tak Profesor Pyg boží! Byl i v Arkham Knightovi, takže ho znam a nedávno jsem si na něj vzpomněl, ale nenapadlo by mě, že by se tady ukázal. Kvíkal sice trošku míň než ve hře, ale snad se ještě ukáže.. A tučňákovi bych to hrozně přál, ale takhle naivní jako falešná stránka Sofie neni fakt nikdo, takže už se jen bojím očekávaného a tentokrát opravdového bodnutí do zad, achjo. Gotham nadále pokračuje v bravurním tempu, ačkoliv to tentokrát bylo malilinko slabší, podruhé ale přísný nebudu a dávam plný počet.

Legendy zítřka - Zari (2017) (epizoda)

Nebyl to špatný díl, ale nebavil jsem se tak dobře..Victor Garber tady byl dost málo už, škoda, že už se jeho odchod blíží. A dvě krotitelky zvířat tu nechci, doufám, že zůstane jen Amaya..

Jsem v kapele (2009) (seriál)

první díl v pohodě, ale další díly si asi nepustím.

Flash - Luck Be a Lady (2017) (epizoda)

Tak tohle mě docela bavilo, možná zatim nejvíc (což není takové terno, když dvojka byla hrůza). Jsem hodně rád, že se vrátil Harry a doufám, že zůstane dlouho. a Wally už mi přestal vadit, ale když zmizí a nahradí jej Harry, tak se zlobit nebudu. Spíš mě mrzí, že se nevrátila Jesse, fakt jsem se na ní těšil a podle mě tu skříňku na rozchody spáchali bez účasti té herečky.