Supergirl - City of Lost Children (2017) (epizoda)

To bylo strašný. Vůbec mě to nebavilo a přišlo mi to nekonečný. Dobře, že se v příštím díle objeví Cat.

Flash - The Flash Reborn (2017) (epizoda)

Poněkud temný úvod na to, jak říkali, že to bude sluníčkovější, ale takhle to já radši. Spíš mi vadilo, že Flashův návrat je klasický bullshit a jeho uzdravení klasická scénáristická klička, ale to se tak nějak od komiksového seroše čeká. Hlavní je, že jsem se nenudil a docela to odsýpalo. Jsem rád, že Flash dostal tenhle sytější kostým, který jsme si už mohli prohlédnout v minulé řadě, líbí se mi mnohem víc. Caitlin je zpět, to je dobře, ale jeden element přeci jen chybí. Juliana asi přežijeme, ale bez Welse to bude těžké. Že by nějaká čtvrtá verze?

Inhumans - Divide and Conquer (2017) (epizoda)

Celé je to takové divné. :D Nemá to grády, jednotlivé situace nedávají smysl a jen pár postav je trošku prokreslenějších, ostatní šustí papírem a nejsou zajímavé. No už to dokoukám, ale zlepšení bych se určitě nebránil. :D

Gotham - Ti s maskami (2017) (epizoda)

Už ne takový trhák, ale pořád jsem se dobře bavil. Zaujaly mě dvě věci. Snad úplně první záběry ze seriálu prolité sluncem a nesnesitelnost Bruce Wayna na aukci. Doufam, že to druhé už neuvidíme. :D

Gotham - Žnec děsu (2017) (epizoda)

Scarecrow mě bavil moc. Fakt se rýsujou super záporáci, ale snad se budou objevovat i ty předešlí. A snad i ten Harvey Dent :D No baví mě to zatim moc, snad to neni jen takhle zkraje.

Inhumans - Behold... The Inhumans (2017) (epizoda)

No po těch ohlasech z Imaxu jsem skutečně nečekal moc a dostal jsem přesně ten bolestný průměr, v jaký jsem v době plánování velkolepého filmu ani trošku nepřemýšlel. Akce nezáživná, hudba vesměs zapomenutelná, casting ok (k mému překvapení jsem si velice oblíbil Medůzu). Můžu jen a jen doufat, že seriálová divize Marvelu má opět jen slabší začátek (Agents) a postupně se to rozjede do zábavné show.