Léto s liškou (2007)

Krásný,odpočinkový snímek o přátelství malé holčičky s liščátkem.Kouzelné prostředí a malebná hudba krásně zapadá do tohoto sladkého snímku.Vhodné jak pro dospělé,tak i pro nejmenší.

Je to i můj život (2009)

Silné téma,Cameron Diaz hrající sama sebe apouto rodiny a těžká rozhodnutí.Silný a emotivní film.Doporučuji

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Musím podoktnout ,že tento druhý díl je více zaměřený na dětské diváky,takže u dětí za 100procent,pro mne za 60procent.

Zombieland (2009)

Dobrá,zábavná road movie zombie.

Hannah Montana (2009)

Když vypnete mozek,tak to zato stojí vidět.

Tajný život včel (2008)

Slaďounké,příjemné,a vynikající Dakota Fanning jako bonus navíc.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Kdo čekal po výborném filmu JCVD úspěšný comeback Van-Dammeho i v akčních filmech,tak musí být zklamán.Béčkový příběh,céčkové kulisy a nulové herecké výkony.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Velmi pěkný seriál z dob minulých,který má co říct a připomenout.

Hanebný pancharti (2009)

Na tento film jsem se velmi těšil a konečně mě po Pulp Fiction "dostal" na plné čáře další snímek Tarantina po delší době...Myslím,že zde Tarantino zperfektnil své vypravěčské úmění,jeho předlouhlé dialogy,které Vás udrží v napětí mi připomíná filmy Akira Kurosawy nebo Sergiho Leone, je zde cítit velké vypravěčské úmění a toho si vážím....není to prostě je pif paf a žádná logika,prostě dokonalost tvůrce sama a cit k látce filmu.A oceňuji velmi šikovně vybrané herce...Je to trefa do černého!!

Časové pásmo bylo změněno