Anstoss

Česko

<< předchozí 1 2
    • 19.2.2015  15:03
    Phantasm II (1988)

Stejně jako první díl je dvojka rozporuplná a nevyvážená, ale taky naprosto jiná. S mysteriózního hororu se stal akční biják, což vesměs znamená, že děj je druhořadý a na efektech jsou vidět větší investice. Mě osobně se tato změna líbila, kdyby jen té akce bylo o něco více. Jako by se Don Coscarelli nemohl rozloučit s původní myšlenkou a dává tak plytkému ději více prostoru než je zdrávo. Film tak zachrání skvělí finále, rozhodně nejlepší část celé série, kdy dojde na velký souboj mezi Mikem, Reggiem a Dlouhánem. 6/10

• 19.2.2015  14:38
    Phantasm (1979)

Divný film, kterému ovšem určitě nejde upřít atmosféra a přes veškeré nedostatky člověk má chuť na víc. 5/10

• 19.2.2015  14:31
    Phantasm IV: Oblivion (1998)

Nic víc než "cash grabe" a výstavní příklad jak pohřbít sérií. I když... ne tak docela. Letos (2015) přichází, soudě podle traileru rovnou na DVD, pátý a a tak "skutečně" finální díl této fanchise. Podle hodnocení všech dílu to asi dost lidí potěší. V každém případě, je zajímavější psát o film který jsem ještě neviděl než o tomhle tom vraku. 0/10

• 24.6.2014  14:03
    Na život a na smrt (2013)

Naprostá propaganda...

• 22.3.2012  00:06
    Chapadla (1977)

4 hvězdičky?!?! Už to nehulte!!!

• 29.3.2011  03:29

Skvělí dokument, který dokazuje, že elitářská společnost ovládá svět. Bohužel semnou spousta lidí nebude souhlasit, protože je fakta asi nezajímají. Tento dokument určitě neodpoví na všechny otázky které po shlédnutí budete mýt a tím se dostanu k tomu úplně nejhoršímu. Budete si je muset najít samy. Vaším nejhorším nepřítelem bude asi lenost a ignorantství. 10/10

• 28.3.2011  08:03

Skvělí dokument o tom, jak dnes vypadá žurnalistika. Jak jsou ovlivněné mainstreamove zpravodajství a proč. 10/10

• 28.3.2011  07:52

Dokument je velmi působiví a v mnoho ohledech donutí člověka se zamyslet nad otázkou, proč by člověk měl mýt doma střelnou zbraň. Jediné co bych namítal Mooreovy v jeho bezesporu nejlepším filmu je, že je hodně jednostranný a tak mnohem víc než dokumentem se stává propagandou. Tím se Moore, jak dokazuje ve svém filmu Captain Mike Across America, ani netají. Pro ty co mají po shlédnutí BfC jasno a souhlasí se statistikou vražd v Americe střelnou zbraní jen namítám, že ve Švýcarsku má téměř každý občan doma zbraň. Statistika vražd je ovšem nejnižších v Evropě. 7/10

• 28.3.2011  07:29

Pro všechny, který si myslí, že tento „dokument“ je kontroverzní a že poukazuje na druhou stránku 11. Září ať se proberou. Raděj se podívejte na dokument Zero: An Investigation Into 9/11 nebo na dokumenty Alexe Jonese. To co dělá Michael Moore je možná zábavné, ale informativní hodnota je téměř nula. I Charlie Sheen je ve svých otázkách který chce předložit panu prezidentovy Obamovy sto krát odvážnější než Moore a to není zrovna známí tím, že by byl investigativní žurnalista. Mooreova odpověd na otázku Alexe Jonese v dokumentu Martial Law 911 Rise of the Police State: Jones:“ Proč nemluvíte ve svém dokumentu o NORAD?“ Moore:“To by nebylo americke!“ Konspirační teorie sem nebo tam, zkuste si sami odpovědět na otázky položené v dokumentech typu Zero: An Investigation Into 9/11 nebo Loosing Change The final Cut. Jestli máte jasno, spěte klidně dál. 2/10

• 28.3.2011  06:08

Odpověď pro Flippera: Trochu pozdě ale přece jen. První co chci psát je, že jsem tento dokument neviděl a tak ho nehodnotím. Nicméně co se týče toho videa o společenstva Bohemian Grove, se Alex vyjadřuje i ve svém dokumentu Martial Law 9/11: Rise of the Police State. Hlavně rozhovor s panem Davidem Gargenem dokazuje pravost tohoto tajně natočeného snímku. Souhlasil bych s tím, že pan Jones má někdy tendenci vystupovat trochu paranoidně a používá dosti extremních metod. Je to ovšem lepší způsob projevení kontra než mlčet. David Richmond Gergen (born May 9, 1942) is an American political consultant and presidential advisor during the administrations of Nixon, Ford, Reagan, and Clinton. He is currently Director of the Center for Public Leadership and a professor of public service at Harvard Kennedy School. Gergen is the Editor-at-large for U.S. News and World Report and the Senior Political Analyst for CNN.

• 31.3.2010  01:32

První "Öko-Horor" který jsem kdy viděl. Tu jednu hvězdičku dávám navíc s nostalgie. Ale i tak je film docela sledovatelný a to i po tech letech. 7/10

• 24.3.2010  20:10

Pokud nemate radi American Football anebo nejste fanouskem Sandry Bullockove, film nedoporucuju jelikoz je trochu utahanej a jako Drama do te uplne spicky rozhodne nepatri. V opacnem pripade je pribeh Michaela Ohera ktery letos mel svuj debut v NFL (a to docela slusny) dost zajimavi a Bullockova si Oscara za hlavni roli fakt zaslouzila. A si kazdej vibere sam. 7/10

• 23.3.2010  16:12

Strasne utahany s dvemy protagonisty, ktere hledaji uz tak trochu zaprasenou slavu. Pokud vydrzite a dokoukate film az do konce, vaz mozna rozuzleni prijemne prekvapi. Nicmene cekani 105 minut za to nestoji. 3/10

• 17.3.2010  04:12

Jako akci Trhak Trasformers urcite potesi. Skvele efekty, massove vybuchy, to jste tady spravne. Pokud ovsem cekate neco od pribehu a bavil vas humor jrdnicky, taky budete asi zklamani. Tezko hodnotit ale pokud se divam na nejaky film dve a pul hodiny tak ocekavam proste vic. 6/10

• 17.3.2010  03:31
    Svítání (2009)

Prvnich 20 minut navnadi, zacina se vam honit spousta otazek v hlave, mozna dostanete i chut se podavat hloube do toho temneho sveta a pak... prestrélky, honicky a jatka. Politicky ci socialni pozadi s pocatku film jako by se nikdy nekonalo. Dej zacina byt cim dal vice predpovidatelnej a na hercich je postupem casu znat bezradnost s toho co hlastne maji hrat. Smutne je i to, ze film neobstoji ani v kategorii beckovich hororu nebo akcnich filmecku s dosti nizim rozpoctem. Pokud jste casual divakem a postite si nekdy Daybreakers na Nove az pobezi, mozna vas to docela i pobavi, ale jako Blockbuster proste nesplni ocekavani. 4/10

• 17.3.2010  03:20

BBC nikdy nezklame. Neco co by mel kazdy videt a taky se nad tim zamyslet. 8/10

• 22.10.2009  23:45

Celkem to uslo, ale ta zelva strasne smrdela! : ) Hodne decke, a kdyz uz vidite popate stejnou rybu ... Ale nektere zabery byly fakt pekne. 6/10

• 22.10.2009  23:32
    Komici (2009)

Fakt, ze film je vetsi drama nez komedie, a prehnane dlouha stopaz zpusobi, ze film celkem nudi. Moc se nezasmejete, ani k zamysleni me to moc nevedlo. Nebyt dobreho vykonu Sandlera a nekterych inteligentnich vtipu asi bych to ani nedokoukal. 6/10

• 27.3.2009  00:56

Jednu hvezdicku za to, ze Jenna vypada i ve 34ti porad skvele. Hodnotit pouze film tak je to naprosty brak. 1/10

• 22.2.2009  17:56

Dlouho to vypadalo na nejlepsi film s Robem Schneiderem v hlavni roli. Nakonec i asi je, ovsem poslednich cca 30 min. filmu pada do znameho prumeru Schmeidrovych becek. Nicmene i tak prekvapila komedie sviznym tempem a spoustou vtipnych scen. Nebyt tedy zminovaneho konce bylo by hodnoceni urcite o hvezdu vyssi. 6/10

• 22.2.2009  17:22

Viky:"A vzdyt uz se stejne vsichni jenom opakujeme." Jako by tim vyjadril mimo predepsany text, co si o filmu mysli. Nepatrim k tem, ktery videli film mnohokrat, a tudiz neznam pomalu zadnou postavu z prvniho dilu. Proto nejspis hodnoceni je krutsi nez od nadsencu originalu, ale film nemel z meho hlediska ani hlavu ani patu. Oznaceni komedie pro film u ktereho jsem se ani jednou nezasmal, je doslova "vrchol sveta". 2/10

• 1.9.2008  13:55

Bill Cosby jako (hodne stary) tajny agent co je povolan spatky do sluzby aby zachranil svet... to uz necha tusit ze to bude bida. Akce bez nasili, takze spise pro hodne mlade divaky.Efekty??? No... . Jedina povedena scena je, kdyz Cosby pozve ex-manzelku na veceri aby ji dostal spatky. Ona mu to fakt osoli!! 1/10

• 1.8.2008  00:10
    Oz (TV seriál) (1997)

Mohu v podstatě jen souhlasit s Yossem, taky jsem viděl „OZ“ až po Prisonbreaku. Chtěl bych jen dodat, že vyšlo 6 serií, všechny kromě čtvrte, po 8 hodinách/dílech. Čtvrtá měla 16. Do té čtvrté serie to je naprostá pecka, pak úroven mírně klesá a je to tak trochu pořad to samé dokola. Nicméně určitě doporučuju, postavy jako Adebisiho nebo Schillingera, byste určitě nechtěly mýt ve svém sousedství. Nejlepší seriál, který jsem kdy viděl! 10/10

• 10.3.2008  01:05

Zajimavi, necitelny, dobre zahrany ale nejak malo zabavny. Dost tam chybi napeti. Nic co by nesmelo chybet ve Vasi zbirce. 6/10

• 21.2.2008  11:01

Pokud nemate radi nasili... rozhodne se na tento film nedivejte. Je to fakt husty! 10/10

• 5.1.2008  20:58

Tak tohle je hrozna pohadka! Hlavni predstavitel Karl Urban je naprosto tragicky. Ma asi nalakat do kin divacky protoze je porad slecen do pul tela a to i presto ze je vsude snih. Je i neznicitelny! Spadne do ledove vody (a ne jednou) a za pet minut je suchy a bezi dal zimni krajinou, nestoji mu ani bradavky. Dialogy... Jaky? Jeste ze vikingove mluvi ve svem jazice. Pointa filmu? Diky za zaplaceni vstupneho. jednu hvezdicku za dost krute najezdy vkingu. 1/10

• 5.1.2008  20:19

Ta spravna deprese. Skvela hudba Johna Murphyho. Povedene pokracovani ktere ma urcite rezervy, ale i tak 9/10

• 14.5.2007  00:54
    Legenda (1985)

Hlavne skveli vizualni zazitek. 8/10

• 25.4.2007  03:37

Proč jsem se na to vůbec díval ??? Prostředí roztleskávaček mě fakt nezajímá, ani jako komedie. Jedině kdyby tam byly nějaké vraždy, ale to sem nepatří. Ale vážně, moc jsem se nezasmál. 2/10

• 25.4.2007  02:06
    Skinheads (1993)

Nechápu, proč tento filmeček má tak vysoké hodnocení. Herci jsou maximálně průměrné a děj taky nic převratného nepřinese. Nejhorší je ovšem postava Marca. Tento kluk fakt neví co chce. Napřed chce být tvrdým Skinheadem, ale na druhou stranu si nechá radit od žida a zamiluje se do černošky. Za hloupost se platí. (Nechci prozradit děj, tak pro ty co se chtějí na tento film podívat, nečtěte dál!!!) Marca pobodá jeho tmavá přítelkyně a on umře. Vrcholem hloupostí tohoto filmu je, že při pohřbu Marca přijdou jeho rasistické kámoše mu vdát hold. Proboha za co? Jediné co zachrání tento film před odpadem je realistické ztvárnění italské neonacistické subkultury. 2/10

<< předchozí 1 2