Twilight sága: Zatmění (2010)

Slabsie oproti jednotke, ale zato omnoho lepsie ako dvojka. Romantak nahovado, ale pacila sa mi tam kamera a hudba. Cele je to len o slecne Belle a o tom koho si vyberie. Ale aj tak sa na to dobre divalo.

Počátek (2010)

No Pan Režisér sa opäť ukázal čoho je schopný. Nemá ani význam písať niečo k tomuto filmu. Človek to musí vidieť. Nemám slov. Len čakám s čím príde najbližšie. Keby sa dá dám aj 10 ★.

Paranormal Activity (2007)

Ako uznávam, tento horor mi zvýšil tep a adrenalín v tele. Skvelý horor sa dá natočiť aj bez špecialných efektov a za použitia normálnej kamery,v klasických priestoroch domu. Nízko rozpočtový film, ktorý ma dostal. Fuj, ešte teraz cítim mráz na chrbte. 5 ★

Solomon Kane (2009)

No tento film bol pre mňa sklamaním, čakal som,že to bude viac ako Van Helsing. Tri štvrtiny filmu bolo podľa môjho úplne o ničom, až na pár zaujímavých záberov, ktoré ale ani zďaleka nestačili aby ma tento film nejak zaujal. Solomun sa hral na dobrého chlapca a to ma celkom ubíjalo, chýbalo napätie. 3 ★

Nezapomeň na mě (2010)

Absolútne ma ten film sklamal. Čakal som lepšiu myslienku, lepši dej. Výkon Pattinsona bol prekvapivo podpriemerný. Film si podla mňa nezaslúži viac ako 2 ** a aj to by som možno zvažoval či nie len jednu. A čo ma cele zaskočilo bol ten úžasný koniec. Ako nápad to bol zaujímavý, ale podla mňa to do filmu nezapadlo.

Temný rytíř (2008)

Nolan je jednoducho Pán režisér, ktorý vie čo robí. Od začiatku mi tento film nedal vydýchnuť. Skvelé obsadenie Jokera Ledgerom,vžil sa do tejto postavy, tak ako keby to skutočne prežíval.Škoda že ho už v tretom pokračovaní neuvidíme i keď mal Nolan ešte dáke plány s ním.Skvelé pokračovanie na Batman Begins, akčnosť napätie a všetko ako ma byť bolo vypeckovane.Hudba,kamera,efekty,scenár,... všetko max hodnotenie. Moje hodnotenie tohto nadupaného filmu? 10 hviezdičiek z 5 ;)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Film je slabým pokračovaním Transformers 1. Ako už bolo spomenuté, film je neprehľadní množstvom akčných bitiek pri ktorých som strácal prehľad o koho sa vlastne jedná. Miestami som zaspával, miestami som sa zasmial. Bay sa snažil spraviť lepšie pokračovanie ale stratilo to svoje čaro. Mam pocit, že už režiséri nevedia o čom majú vymýšľať filmy a tak robia len pokračovania. Som zvedaví čo nám prinesie Transformers 3. Tiež by som si vedel predstaviť skrátenú verziu tohto filmu.

Hanebný pancharti (2009)

Očakávaný film, na ktorý som sa tešil ma prekvapil. Čakal som niečo iné, viac akcie,začalo to skvele, ale akosi sa tam stratila akcia a mal som pocit, že to mam vypnúť a ísť robiť niečo duchaplnšie. Hudba bola skvelá - už hľadám soundtracky.Herecké výkony boli v pohode až na herca Brada Pitta. Vedel by som si ale predstaviť iného herca, jednoducho mi tam nesedel. Ako to napísal aj POMO je to len komerčná ikona v tomto filme. A čo ma ešte iritovalo v tomto filme bolo rozdelenie do kapitol,to si mohol odpustiť.