• Rodinný

Farmář hledá ženu (2017) (pořad)

Jako plus bych uvedl hudební doprovod, většinou vybrané melodie patří k mým oblíbeným, a trefně podkreslují dění "na statku" :-)

Pod povrchem (2000)

U prvni poloviny filmu jsem sedel jako prikovanej.. Ale neskutecne natahovany beckovy zaver mi pocit z tohoto filmu silne pokazil.. Skoda...

Magnolia (1999)

Podle hodnocení a doporučení většiny mých známých jsem čekal pecku, grandiózní vyšperkované dílko.. Ne, nedostalo mě to, a emočně mě to nechalo úplně, ale úplně chladným.. Přesto 3 hvězdy, protože pár scén opravdu povedených.. Hlavně začátek..

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Tak nevím, viděl jsem jen jednu sérii, a to s účastníky Samem Hawkinsem, "Indiánem", nebo farmářem Jifíkem, a chvílema mě to teda proti mýmu přesvědčení dost bavilo :-D

Hanebný pancharti (2009)

Nein, nein, nein, nein, nein !! :-)) .. abych použil repliku z traileru.. Mně prostě ty Tarantinovy filmy nějak nesedí. Udělané je to fajn, což o to.. Pár výborných scén, hudba, výběr herců.. Ale je to opravdu celé nějaké moc ukecané, a hlavně nesdílím Tarantinův "smysl pro humor".. Kdyby se celý film nesl v duchu první části, kdy vynikající Waltz slídí po ukrytých Židech, mohli se stát Hanební Pancharti legendou.. Quentin to ale jako obvykle nakonec podělal. Aspoň pro mě určitě..

Vzhůru do oblak (2009)

Tak tohle je taková škoda... Jak už psala spousta uživatelů CSFD, prvních 15 minut, které nás provedou bezmála celým životem Carla a Ellie, je naprosto úžasných.. Ale po příletu do Jižní Ameriky se mě to nějak přestalo dotýkat, a ten vskutku OTRAVNÝ uječený nesympatický kluk mi po celý film opravdu vadil.. Po patnácti minutách jsem chtěl dát 5 hvězd. Bohužel, nakonec dávám tři, což je pro mě hodnocení filmů, které byly fajn, ale už je podruhé vidět nemusím... Snad jen tu první skvělou čtvrthodinu..

Mezi námi kluky (1981)

Dávám tři hvězdy, protože jsem se na to vydržel dívat, i když to bylo takové hodně strojené, ale některé chvíle se mi líbily... Beru tenhle film jako opravdu odpočinkový, a tím nejhezčím na něm určitě považuju slečnu vychovatelku - mladičkou a nevinně vzhlížející Janu Nagyovou.. Taaakovou kdybychom tehdá měli vychovatelku na internátě.. :-) - To by byl náš pokoj v úklidu určitě vždycky na prnvím místě :-)

Bingo (1994) (pořad)

I naše rodina kupovala každý týden tikety :-)

Game Page (1998) (pořad)

Před nějakými dvanácti lety, kdy jsme si koupili první počítač, jsem si hrozně přál, aby byl v TV nějaký pořad o hrách. Zanedlouho přišel GamePage, a já byl radostí bez sebe. Líbily se mi i pozdější díly se Šárkou Ullrychovou, ale potom jsem nějak přestal hrát, a tudíž jsem přestal i koukat. Nedávno, po dlouhé době, jsem zahlédl jeden díl, a zdálo se mi to........... divné...