Živí mrtví - Ortel (2015) (epizoda)

Finále této série mě překvapilo. Moc dlouhý díl, jelikož 1/4 je skvělá, 2/4 horší, třetí čtvrtina je nic moc, ale čtvrtá je vážně něco (zlepšilo to epizodu o 30%) Ale ze všech finálních dílů mě to bavilo nejmíň. 85%

Živí mrtví - Pamatuj (2014) (epizoda)

Tak, epizoda je stejně jako Home podle mě jedna z nejlepších a přitom má hodnocení 80-87%. Berete to tak jeno=m kvůli tomu ,že epizoda nenabídla skoro žádné chodce a akci? Že nenabídla žádné chodce je smůla, ale alespoň máme klidný díl, že nenabídne akci, je jedno. Tato epizoda byla i tak dost zábavná, určitě jedna z TOP 10 epizod

Peťajn (2014) (seriál)

Málo sekund, ale tolik zábavy. Nejlepší je SPOILER

Živí mrtví - Sémě (2012) (epizoda)

Zatím nejlepší díl. Vše naprosto perfektní. Chudák Hershel (konec)

Živí mrtví - U skomírajícího ohně (2012) (epizoda)

Po famozním finále první série je finále druhé ještě více famozní veledílo! Naprostoi vše perfektní. Finále dost bravurní a navíc plné akce- takové finále se tak často nevidí, Jasných 100%

Živí mrtví - Přestřelka (2012) (epizoda)

Zhruba na stejné úrovni jako 2x07. Vše je dobré, ale stovku tomu dát nemůžu. Začátek je dobrý, ale konec mě moc nebavil. 90

Živí mrtví - Nebraska (2012) (epizoda)

Ok, super epizoda, ale vůbec se nerovní předchozí. Herecjký výkon je super, Shanenovi pasáže jsou super, ale Daryl s Rickem a Glennem jsou lepší. Konec skvělý