Hershelova farma stojí v cestě obrovskému migrujícímu stádu nemrtvých. Rick s Carlem se ocitají v obklíčení ve stodole, Hershel odmítá svou farmu opustit a všichni se připravují k obraně, ústup se však nakonec ukazuje být nevyhnutelným. Daryl v poslední chvíli odváží do bezpečí Carol (Melissa McBride), Andrea je však ponechána svému osudu díky omylu, který způsobil, že jsou ostatní přesvědčeni o její smrti. Nový den zastihne skupinu v absolutním zmatku rozdrobenou pouze do dvojic nebo trojic. Ti, kdo přežili noční boj, se nakonec setkávají na dálnici a rychle se rozhodují pro okamžitý odjezd. Rick popíše Lori Shaneův konec a dočká se zvláštní reakce, Andree se v lese na útěku před nemrtvými dostane neočekávané pomoci. Ve skupině se začnou projevovat separatistické nálady a Rick poprvé ukazuje svou drsnou stránku. (Necrotongue)

K1NGSLAYER

Za mě hodně povedené finále. Chtělo to konečně nějakou pořádnou akci se zombie a tady ji máme. Jen jsem moc nepochopil tu úvodní scénu, kdy proletí městem vrtulník a všichni nemrtví jej sledují, ale budiž. Na scénu přichází záhadná postava, která zachrání Andreu a hlavně poslední sekundy epizody při záběru na vězení. Jsem spokojený s průběhem tohoto dílu. ()

Karamanlis

Dynamické zakončenie druhej série, odohrávajúcej sa prevažne na Hershelovej farme, ktorá bola trochu nudnou lokalitou. Horda nemŕtvych, ktorá sa tadiaľ preženie je očistec, v ktorom nutne skončí zopár nezaujímavých a pre seriál viac-menej nepotrebných postáv. ()

Necrotongue

Proti finální epizodě první řady byl tento díl přímo luxus, ale proti dvanácté epizodě druhé řady byl přece jen o maličko slabší. Kromě kvalitního děje a zběsilé akce obsahoval i nádherně apokalyptické záběry zombíků na pozadí hořící stodoly, myslím, že i Hieronymus Bosch by zaplesal. ()

• Jeffrey DeMunn (Dale) priletel z New Yorku a bol na pľaci, kde sledoval celé natáčanie finále. (molcan2)
  • James Allen McCune (Jimmy) bol zdesený, keď natáčal smrť svojej postavy v karavane. "Najväčší strach mám z toho, že ma zjedia zaživa. Vydesilo ma to na smrť." (molcan2)