studiobadguy

Andrej Pýcha

okres Litoměřice

<< předchozí 1 2
    • 5.4.2017  21:36

Já psi nikdy neměl moc rád ale po tomto filmu si říkám jestli s nějakého nekoupím. Animace je prostě dokonalá, ale to všichni víme. Příběh je velice originální a to je jednoznačné plus. Postavy si vás získají už od začátku filmu a celí film jim budete fandit. Samotná zápletka se také velmi dobře vyvíjí. To s čím mám trošku problém je to že se některé scény moc táhnou mohli by se zkrátit. Tenhle film je legendární a dávám mu 90% (5 hvězd z 5).

• 7.4.2018  09:47
    A-Team (2010)

Když jsem si včera večer pustil v televizi A team, nevěděl jsem co od toho mám čekat. Nakonec film není zas tak špatný a celkem zpříjemnil večer. A team je typický akční film. Je zde spoustu akce, taková normální zápletka (zloduch něco ukradne a A team to musí najít) a občas nějaký humor. Film je dost dobře natočený, scény na té lodi byli místy hodně nepřehledné. Herci jsou skvělí. Všichni hrajou dobře a dává to lepší pocit z filmu. A team je prostě dobrý film na večer.

• 31.3.2020  17:01
    After: Polibek (2019)

Pusťte si radši porno

• 23.4.2017  09:52

Další Bondovka a tentokrát dopadla excelentně. Příběh se točí kolem studené války což je celkem zajímavé téma. Postavy. Samozřejmě je tu James Bond kterého všichni známe a všichni ho milujeme. Zub je naprosto skvělý a zapamatovatelný záporák. Jediné mínus filmu je to že je až moc podobný předchozím Bondovkám a místy je to opravdu vidět. 90% (5 hvězd)

• 19.4.2017  23:01
    Aladin (1992)

A máme tu opět něco lepšího. Tento film mě velmi mile překvapil. Příběh je v celku originální a nemůžu proti němu říct nic špatného. Postavy jsou skvělé. Hlavně postava Džina je naprosto úžasná. Film je v celku dobrý a dávám mu 80% (4 hvězdy).

• 2.4.2017  00:21

je tu 13. den a je to opět skvělé. Já viděl dřív jako dítě tu verzi od Tima Burtna ale když jsem viděl tohle tak už vím o jaký zážitek jsem v dětství přišel. Animace je dokonalá, hlavně scény s kocourem. Příběh je celkem urychlený ale u tohoto filmu to nevadí. Humor v tomto filmu funguje skvěle a né jednou se zasmějete. To co prostě musím zmínit je to jak je tenhle film šílený. Nevím jestli tvůrci brali drogy nebo měli velikou fantazii, ale některé scény ( především scéna u stolu ) jsou naprosto ulítlé a šílené. Tohle není nejlepší film od Disneyho a dávám mu 93% (5 hvězd z 5).

• 8.4.2017  22:30
    Aristokočky (1970)

Tenhle film není u nás tolik známí což mě celkem překvapilo. Příběh není moc originální. Někdo se ztratí a musí se dostat zpádky což jsme tu už měli. Postavy jsou skvělé. Velké kočky správně ukazují jak by se k sobě lidé měli správně chovat. Koťata jsou taky skvělí což mě mile překvapilo. Je tu jedna strašně chytlavá písnička která vám bude hrát v hlavě další 2 hodiny. celkové zhodnocení je 88% (4 hvězdy z 5).

• 28.4.2018  10:18

Avengers Infinity War je bez pochyby nejočekávanější film letošního roku a po nekonečném čekání jsme se dočkali. Film vypadá skvěle. Všechny masky, kostýmy, CGI atd..... všechno tu prostě vypadá skvěle. Postavy jsou také super. U postav se většinu času věnujeme Thanosovi, Thorovi, Strážcům Galaxie a Iron-Manovi. Zbytek postav je, jako by tam vůbec nebyly a některé jsou i naprosto zbytečné a ve filmu nejsou moc důležití. Za všechny tyto postavy může mluvit Kapitán Amerika, Bucky, Groot nebo třeba Hulk. A naprosto nejhorší a nejzbytečnější postavy jsou Black Order. Hudba není moc nová. Prakticky zde hraje klasická znělka Avengers, která stále zní dobře. Akce je tu poměrně hodně a je celkem zábavná, ovšem ke konci to nepůsobí tak epicky a třeba scéna ve Wakandě byla v celku nuda. Nový Avengers rozhodně nezklamali a ode mě dostávají 85%.

• 24.3.2017  23:54
    Bambi (1942)

Je tu den 5. a sním i Bambi. Animace je opět úžasná ale to netřeba říkat. Ovšem Bambi tak dobře nedopadl. Největší problém celého filmu je tempo které je strašně uspěchané, nic se moc neřeší a autoři film dělali strašně na rychlo. Například při lesním požáru jsem absolutně nic necítil protože ta scéna byla strašně krátká a vůbec nebyla emotivní. Film zachránily postavy které byli prostě skvělé a králíček Dupík je nejlepší postava celého filmu. Za mě 75% (4 hvězdy z 5).

• 9.3.2019  20:05

Další film, který má trailery, ze kterých by bylo každému filmovému Kritikovi nejlépe na odplivnutí, nejhůře na rehabilitaci. Film se mi nakonec líbil a hodnotím ho velice kladně. Ale obrovský mínus, který se nedá přehlédnout je herečka hlavní hrdinky. Takhle špatnej superhrdinskej casting jsem naposledy viděl u BvS (jedná se btw o Lexe Luthora) a to občas velice zabolí. Jinak všechno ostatní docela šlo. Akce neohromí, ale popcorn se u toho sníst dá. Captain Marvel je přehnaně OP, což znamená že akci typu Civil War nebo Infinity War rozhodně nečekejte. Skrullové jako záporáci jsou cool a za ně rozhodně palec nahoru. To co je ale hlavní hřeb filmu je Nick Fury a ta kočka. Tihle dva jsou určitě nejlepší postavy filmu a velmi rychle si je oblíbíte. Po strašných trailerech se z filmu vyklubala zábavná komedie na úrovni strážců galaxie, a proto by bylo dobré tento film v kině neprošvihnout. 80%.

• 27.11.2016  22:54
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Líbí se mi jak je seriál Daredevil nezávislí na tom Marvel světě. Tím myslím že nepotřebuji vidět film od Marvelu abych si Daredevila užil a obráceně. Nepotřebuji vidět Daredevila abych si užil Marvel filmy.

• 19.4.2018  06:39

Typický příklad toho, že starý neznamená špatný. Dařbuján a Pandrhola je film starý víc jak 50 let a i tak je lepší a vtipnější než většina dnešních rádoby vtipných komedií. Film je na tu dobu skvěle natočený, úžasný výběr herců a celkové je film velmi dobře udělaný. Dřbuján a Pandrhola je klasická česká komedie a stojí za to se na tuto klasiku podívat.

• 19.5.2018  01:07
    Deadpool 2 (2018)

Je tu toho hrozně moc a já ani pořádně nevím kde začít. Deadpool 2 podle mě nezklamal. Od prvního dílu se snaží jet na trochu vážnější notu a předat divákovi nějakou myšlenku (asi to má být parodie na Logana). Ovšem to neznamená, že je film nudný. Je zde spousta akce, hlášek, humoru a bůh ví co ještě. Akce je celkem dobře natočená, je přehledná a celkem jsem si ji užil. Hlášky a humor fungují dobře a né jednou jsem se docela zasmál. Postavy se také povedly. Antihrdina Deadpool je stále ten vraždící komik. Je tu trochu víc brutálnější než v jedničce, ale mě to moc nevadilo. Collosus je stále přehnaný dobrák, který za každou cenu chce páchat dobro. Cable jako záporák taky funguje skvěle.Má dobrou motivaci, dobré akční scény a cool design. Příběh je taky v pohodě, ale nijak mě nikdy moc nepřekvapil. Deadpool 2 je skvělá, rodinná a zábavná komedie a ode mě si bere 80%.

• 1.4.2017  23:07

Sean Connery se vrátil a je to poznat. Po minulé špatné Bondovce tu máme opět Conneryho a je to skvělý. Příbeh a zápletka jsou skvělý. Zápletka není nejlepší ale není nejhorší. Pořád lepší zápletka než ve filmu Spectre. Akce je naprosto dokonalá. Na scénu ve výtahu rozhodně nezapomenete. Celkově tenhle film je dobrý a dávám mu hodnocení 80% (4 hvězdy z 5).

• 23.3.2017  21:47
    Dumbo (1941)

Čtvrtý film je na světě a je to bombový. Takhle to vypadá když vše vyjde na výbornou. Tenhle film má všechno skvělé. Animace je opět úžasná. Děj je skvělý a hodně emotivní. Je v tomto filmu opravdu vidět jak se projevuje šikana a jak se chovat k někomu když je jiný. Jediné mínus je že film je moc krátký a některým věcem se nevěnujeme tolik. Dumbo je opravdu výborný a dávám mu 96% (5 hvězd z 5).

• 23.3.2017  16:47
    Fantazie (1940)

Máme tu třetí film od studia Disney a tentokrát to tak dobře nedopadlo, Ale nejdřív pozitiva. První věc kterou musím zmínit je (nečekaně) hudba. Hudba je naprosto výborná, hrají zde docela známé opery a je to super. Další věc kterou musím prostě zmínit je animace. Animace se v tomto filmu posunula zase dopředu a je to krása. Další skvělá věc je nápad jednotlivých příběhu které jsou opět super. A to je všechno pozitivní. Teď negativa. První velký problém je tempo. Tenhle film trvá 2 hodiny a strašně pomalu a nudně to ubíhá. Další věc je že film je strašně nudný. Ve filmu je plno naprosto zbytečných pasáží které kdyby se vystříhly, nic by se nestalo. Za mě 85% (4 hvězdy z 5).

• 28.3.2017  23:26

Konečně po dlouhé době dobrý film. Tenhle film byl opravdu hodně dobrej. Animace naprosto skvělá. Příběhy byli dechberoucí. Konečně se vrátil zpádky ten starej dobrej Walt Disney a já tomuto filmu dávám známku 80%(4 hvězdy z 5).

• 14.1.2017  11:28
    Jason X (2001)

První polovina filmu s klasickým Jasonem tak nějak ujde, ale část ve které se Jason promění v robota, to už je absolutní retardace.

• 25.10.2018  19:46

Upřímně je to docela dlouho co jsem si vyšel do kina na komedii. A co říct k tomuto počinu? Jestli jste viděli trailery, tak už jste se pravděpodobně rozhodli, jestli na film jít či ne. Hlavní tahoun všech komedií je humor a ten zde funguje dokonale. Právě proto by jste se měli podívat na trailery a rozhodli se, zda-li vám tento styl humoru vyhovuje či ne. Film je skvělá komedie a já se celý film bavil. Na zpříjemnění večera postačí a nudit se nebudete. 75/100.

• 21.8.2019  10:44
    Jupiter vychází (2015)

Jediný pozitivum, které se o týhle filmový dračice dá říct je to, že má konec.

• 21.9.2017  22:03

I když druhé Kingsman točil Matthew Vaughn, tak to má pár problémů. Ovšem nejdříve začneme věcmi, co se mi líbili. To skvělé na filmu je samozřejmě akce, která je velmi dobře zpracovaná a natočená. Další věc, co mě potěšila je postava Pedra Pascala, která byla velice dobrá a je to možná to nejlepší na celém filmu. To by bylo vše k tomu dobrému a vrhneme se na ty špatné věci. První věc co musím zmínit je příběh, který není tak úchvatný jako v Prvních Kingsman a mnohdy je i celkem předvídatelný. Další věc je akce, která je jak jsem říkal velice kvalitní, ale má jeden problém. Je téměř stejná jako v minulém díle a tím pádem je zde málo akčních scén, které by v sobě měli originalitu. Ale ta nejhorší věc a částečně i největší zklamání filmu je Statesman. Tato organizace ve filmu neudělá téměř nic a jediný kdo je zajímavý a potřebný je Pedro Pascal. Zbytek jsou ploché a nepodstatné postavy, což mě velmi mrzelo. Film rozhodně není nudný, ale měl problémy, které se mi ani nechce věřit, že by Matthew Vaughn udělal. 80%.

• 8.4.2017  11:24

Tenhle film jsem měl strašně rád jako malé dítě a mám ho rád do dnes. postavy jsou dobře napsané. Jen je mi líto že se Šerchán trochu víc nepředvedl ale co se dá dělat. Příběh je velmi zajímavý a originální. To co prostě musím zmínit je hudba, která je naprosto skvělá a strašně chytlavá. Nevím co k tomuto filmu dál říct a už jen 85% (4 hvězdy z 5).

• 25.1.2019  12:02
    Kursk (2018)

Potom co mě rodiče donutili si zajít do kina na Kursk jsem si myslel, že to bude blbost. No výsledek nebyl nic hrozného,ale zase nic velkolepého. Uznávám že audiovizuál filmu je skvělý. Vše co je na obrazovce vypadá jako kdyby to bylo opravdové (možná že ano ale já bych víc vsadil na CGI) a hezky to i zní. Herci jsou zvláštní. Někteří hrají dobře ale jiní mají problém s tím říct větu. To platí hlavně pro ženu hlavního hrdiny, která celý film hlavně ječí a neustále si na něco stěžuje. Takhle je prakticky člověk hned otrávený, když tato slečna příjde na scénu. Tempo je občas pomalé ale zážitku to nějak neškodí, protože scény které majíé být depresivní a ponuré díky tomuto opravdu ponuré jsou. Nevím co bych více řekl. Maximálně to že Kursk není žádná akční a zábavná podívaná ale spíše depresivní film s velikým důrazem na příběh a postavy. 60%.

• 5.2.2018  15:41

Upřímně po minulých dílech jsem si myslel, že konec této trilogie bude dobrý. Bohužel, dopadlo to daleko hůř. Příběh není úplně nejhorší, ale je hodně předvídatelný a né jednou jsem dokázal předpovědět, co se stane. Postavy jsou v pohodě, ale když se někomu z nich něco stalo, tak to se mnou moc nehlo. Akce je taky v pohodě. Akční scéna na začátku se mi celkem dost líbila, ale ostatní akční scény byly celkem průměrné. Je tu spousta filmových klišé, které ze začátku nevadí, ale ke konci to začalo být celkem dost otravné. Celkově film není nudný, ale oproti minulým dílům mě dost zklamal.

• 4.4.2017  06:55
    Lady a Tramp (1955)

Od tohoto filmu jsem nic moc nečekal. A podívejte. Je to zatím jedna z nejlepších Disneyovek. Animace je skvělá, je to prostě Walt Disney. Příběh je skvělý, emotivní, dojemný a zajímavý. V tomto filmu je nejsilnější ten příběh který hrozně dobře napsaný, postavy jsou výborné vztahy mezi nimi jsou taky skvělé. Hudba je úžasná. Naprosto se hodí do daných situací. Lady a Trump je legendární film a dávám mu 92% (5 hvězd z 5).

• 12.2.2017  11:13
    Ledová sezóna (2016)

Nejtěžší Try not to cringe chalenge jakou jsem kdy absolvoval.

• 13.4.2017  22:29
    Liška a pes (1981)

Tento film není opět moc známí, ale tentokrát je to strašná škoda. K animaci se už vyjadřovat nebudu ( je skvělá samozřejmě skvělá ) a budu zde řešit důležitější věci. Příběh filmu je strašně originální a hrozně zajímavý. Zápletka se neustále vyvíjí a to je velké plus. Věc které si u tohoto filmu všimnete je to jak je smutný. Tenhle film hodně smutný ( trošku mi to připomnělo film Cesta ) a né jednou budete brečet. Jinak film není je smutný je místy i docela vesevý a to hlavně na začátku. Dále nevím co bych řekl a 95% (5 hvězd).

• 21.4.2017  22:16
    Lví král (1994)

A nyní tu máme asi nejznámější Disneyho film. Tento film je naprosto úžasný. Animace je naprosto úchvatná. To co tu Disney předvedl je něco neuvěřitelného. Příběh asi všichni známe ale i tak je velmi zajímavý. Postavy jsou skvělé. Jsou skvělé kladné postavy tak i záporné postavy. Jediné mínus jsou písně které mi moc nesedly ale i tak jsou skvělé. 97% (5 hvězd).

• 17.4.2017  22:10

A začíná období Disneyho renesance což je období kdy vycházely ty nejlepší Disneyho filmy. A začíná to tímto skvělím snímkem. Původně jsem si říkal že to bude jen blbost pro holky. Ale je to jeden z nejlepších filmů tohoto maratonu. Příběh, i když je známý tak je velmi solidně odvyprávěný a místy i celkem dojemný. Tento film mi celkem připomněl Popelku. Postavy jsou naprosto dokonale napsané. Hlavní záporačka filmu je naprosto skvělá a jako záporák funguje, Animace je také velmi skvělá. Myslím že Disney zase o krok postoupil. 100% (5 hvězd)

• 10.4.2017  22:38

Máme tu další film a tentokrát se to moc nepovedlo. Animace je opět skvělá ale kdo by čekal něco jiného. Největší problém tohoto filmu je to jak je dětský. Za celý film jsem neviděl skoro žádný dospělí nebo dojemný moment. Film je strašně dětský a je to vidět. Na to se váže i humor který je opět naprosto dětinský a místy naprosto trapný. A scény o tom jak Medvídek Pú miluje med začínají ke konci být hodně otravné. Nechci tu psát slohy, 55% (3 hvězdy z 5).

<< předchozí 1 2