Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Nevím co proti tomu všichni máte. Infantilní leč líbivé,milé a celkem i vtipné. Přítelkyni Madagaskar 2 rozbrečel 4x a to už je co říct:D (jo jasně, prvoplánovost...)

Earth (2007) (TV film)

WOW. Doslova mi to vzalo dech. Tohle není dokument, ale spíš solidní drama, kde rožisérem je sama matička příroda.

Zjizvená tvář (1983)

Tak nevím, asi jsem už všech těch Kmotrů, Goodfellas, Amerických gangsterů a podobných gangsterek přesycen. Zklamaně musím říct, že nyní mě Al Pacino nerozcupoval na cucky (teda snad až na jeho smrt), jak je jeho dobrým zvykem. A ani 170 min. dlouhá stopáž mi na závěrečném nadšení nepřidalo. Tak nevím.

Vůně ženy (1992)

Úchvatné. Al Pacinovi tleskám, dle mého jeho nejlepší herecký výkon. Scéna, kde tančí tango mne naprosto odrovnala.

Samotáři (2000)

Nevím na co jsem při prvním zhlédnutí myslel, že jsem to mu dal pouhé 3*, ale napodruhé jsem byl naprosto nadšený.

Šílenci na prknech (2001)

Crazy komedie, ke které se občas rád vrátím a odreaguji se. Neřeší to ingvizici v 16.století, ani vyvražďování židů a dokonce ani (ne)smysl války. Čas od času není od věci trochu vypnout. Navíc nutno podotknout, že tvůrci vařili z mnohem vtipnější kaše než naši čeští snowboarďáci.

Rebelové (2001)

Na české poměry rozhodně ne špatný muzikál, moc pěkné herečky, pa Révai se sice snaží, leč občas to skřípe. Tohle vše zas zlepší moc pěkné píšničky, choreografie a kostýmy. Jo a hudba v některých pasážích (např jak uvidí v mlze tank) je jako vystřižená z Requiem pro Panenku. I když pana Renče zrovna moc nemusím, nyní se klaním.

Pár správných chlapů (1992)

JAG ve své nejlepší formě + zástup velkých hereckých osobností (hlavně J.Nicholson) = 80%