Wanted (2008)

Měl jsem malé očekávání... To jsem se ale zmílil! Tenhle film je skvělá akční jízda! Také úžasná komedie! Až na akce s auty, téměř bezchybné! Také zastávka na Moravě neomrzí! Wanted, Kick-Ass a taky Kingsman! Mark Millar je prostě třída! 90%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Famozní film. Chápu proč je na 1. místě a je tak i na mém listu. Skvělý příběh o přátelství, naději a korupci. 100%

Birdman (2014)

Birdman je film pro filmového fanouška, určitě není pro průměrného diváka, který má rád popcornové filmy, tohle je velice osobní až psycholigcký film plný metafor,černého humoru a neuvěřitelné práce s kamerou. Každý má v sobě Birdmana. 95%

I Am Your Father (2015)

Kvalitní dokument o Davu Prowsovi pravém Darthu Vaderovi

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Takže Rogue One, první spin-off ze světa Star Wars.Příběhově nejtemnější SW film.Příběh je rozhodně zajímavý a poslední třetina byla skvělá i konec, ale na postavy není kladený velký důraz nevíme o nich téměř nic.Jedině postava Jyn byla trochu rozvinuta a její otec zahraný výborným Madsem Mikkelsnem byl taky jeden z plusů tohodle filmu. K2SO. Hodně mi vadil CGI Tarkin. Vader nebyl špatný, hlavně scéna na palubě rebelů, ta je výborná. První dvě třetiny byli kombinace nudy a zábavy. Efekty a akce jsou fantastické. 70%(trošku zklamání)

The Strongest Man (2015)

Film jsem zhlédl na televizním kanálu SundanceTV, jedná se o festivalový film... Snaží se to spojit spoustu nápadů a je to zbytečně moc dlouhé na celovečerní film. Fungovalo by to lépe jako kratký film do půl hodiny. Film je nejhorší, když se snaží o dramatičnost. Ale některé vtipy fungují. A Ten Beef na BMX:) Asi bych dal 40%

Come Together (2016)

Skvěle natočený krátký "film"(reklama) od Wese Andersena Prostě pohoda 90%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Chápu proč by se to někomu nemuselo líbit, ale mne se to líbí. Líbí se styl jakým to bylo natočeno nejen ty komiksové vsuvky ale i střih,kamera,barvy a přechody ze scény do scény. Zamiloval jsem se do vizuáního stylu Edgara Wrighta! Tady je využitý jeho plný potenciál! Humor! Soundtrack! Pro mne vše! Nejspíš 100% fakt nevím(95%?)