Nepříčetná (2018)

Název mě upoutal dosti zajímavým způsobem a tak jsem svůj pohyb ruky směřoval k hlavičky filmu a zajímavostí mě připoutal ke křeslu. Prvních 10 minut mi stačilo k tomu abych si doběhl do skříňky pro kapky do očí a spotřeboval je opravdu celé na to abych zjistil jestli koukám na správný film, který jsem si před 10 minutami vybral. Střih, střih, střih, první strana, druhá strana, horní strana... Chvílema nevíte zda herečka je na tom samým místě, jelikož si při filmu musíte hlídat i okolí. Jenže pokud odmyslíte tento "kvalitní" střih, tak se Vám naskytne docela zajímavý příběh, který pomalu a jistě nabírá otáčky a velice zajímavě překvapuje. To je asi to proč jsem u filmu vydržel neusnout. Zamě3ašedesát%

Jako malí kluci (2013)

Film, který vybírá přítelkyně mi nikdy nevytváří velký úsměv na tváři, přece jenom mi první polovinu filmu úsměv vytvořil a první dojmy opravdu zvýšil až na tolik, že jsem si v duchu říkal …. ono mě to baví. Herci mi sedli, hudba vhodná mému věku, jenže se potom začali objevovat ty nudné fáze každé druhé komedie, která vše "dobré" využije v prvních fázích zauzlení a poté už jen nudně a snadno předvídatelně končí děj, který mohl být celý film zajímavý a dokonce i vtipný. Zamě3apětapadesát%