Z Londýna do Brightonu (2006) odpad!

Absolutně film o ničem. Ten film nejen, že nemá pořádný děj a vpodstatě se tam nic neděje a pořád se čeká na závěrečnou scénu, ale co je horší ten film je naprosto nesmyslný stejně jako chování postav. Film se dá zkrátit na délku 5-10 minu a o nic by se nepřišlo. Po cestě do Prahy jsem se musel po cestě vyspat abych to dokoukal, neuěřitelný rozdíl oproti Zbytečné krutosti, kterou jsem skouknul večer předtím.

Protivný sprostý holky (2004) odpad!

Hodnocení tady vůbec nechápu. Odpad nejhrubšího zrna, jestli si někdo myslí, že je to parodie, tak by se měl nad sebou zamyslet, vrátit se na střední a začít si mačkat beďary. Zasmál jsem se přesně dvakrát, jinak ten film postrádá naprosto všechno. Vyfetovaná Lohan je stejná heeerečka asi jako Ewa Farna. Film určený pro nácti divačky, jejichž základním periodikem je Bravo Girl, nejzákladnější barva je růžová a zeď mají polepenou spoustou plakátů metrosexuálních buzerantů s vymaštěnýma mozkama. Doporučuji knihu Špeky od Roba Granta a pochopíte o čem mluvím.

Libertin (2004) odpad!

Odpad, odpad, odpad. Sprostých slov více než v nejdrsnějším černošském filmu z gheta. Samé mrdat, mrdat, mrdat, ale mrdačka tam není žádná. Týpek chvástající se tím, že za prachy omrdá kdejakou děfku. Co to jako má být? Film o kokotovi, prapředkovi dnešních metrodiskomrdáků. Nemá to děj, nemá to náboj, ze sexu už tam není vůbec nic (krom pár hnusných koz), art už vubec ne. Naprosto zbytečný a nudný film, který nudí od začátku až do konce o typkovi, který se proslavil jedině tím, že byl bratr krále. Deppe do čeho ses to zas uvrtal!!! Omlouvám se za slovník, ale přesně koresponduje s filmem. Moto: ještě žádná mrdačka žádný film nezachránila, tady není ani ta mrdačka.....

Americké psycho 2 (2002) odpad!

Jednička byla hovadina a dvojka je mega hovadina. Scary Movie je proti tomu oscarový snímek.

Star Trek (2009)

Koho zajímá nějaký Star Trek? Beeeeeeeeeeeee :D

Spirit (2008)

PREMIERE leden 2009 str. 55: "Ze SIn City jsem byla nadšená a zajímalo mě, co je vlastně Frank Miller dopravdy zač," říká Scarlett Johansson, která si s ním dohodla oběd, když už připravoval Spirita "V původním scénáři pro mě žádná role nebyla. ale krátce po téhle schůzce mi zavolal, že přidal postavu přímo pro mě."....................................................tahle škaredá neherečka si snad vyšuká jakoukoli roli. Hnus velebnosti