BoJack Horseman - Oslíku, otřes se (2014) (epizoda)

Příběh o tom, jak se z romanťárny stal šílenej film z vesmíru a nakonec z něj zbyl jenom koš jídla. Napsala bych víc, ale nevím co, jelikož předchozí věta vystihla dokonale všechny moje myšlenky a vlastně i celou epizodu, takže se rovnou radši pustím do dalšího dílu. Hodnocení: 7/10

BoJack Horseman - Pán Peanutbutter kandiduje (2017) (epizoda)

Odlehčená epizoda u BoJacka Horsemana?! COŽE?! Ano čtete správně. Takhle veselá epizoda tady dlouho nebyla. Docela by mě zajímalo, jak dlouho to vydrží, ale sakra, i přes to, že jsem si už zvykla na tu depresivní atmosféru tohohle seriálu. a dokonce se mi to začalo i líbit, musím říct, že odlehčení na začátek byla docela dobrá volba. Ale je kurva divný vidět všechny tak šťastný, vypadá to, že i BoJack je šťastnej. No to mě poser. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Paráda (2018) (epizoda)

Tahle epizoda ze mě totálně vyrazila dech a všechno ostatní, co jde z člověka ještě vyrazit. Já nemám absolutně slov. Jak mám kurva popsat takovejhle mesterpiece? To snad ani nejde, to prostě musíte vidět sami. A že byste sakra měli, protože něco takhle úžasnýho jsem nikdy neviděla. V žádným seriálu nebo filmu jsem neviděla takhle reálně a děsivě znázorněnou drogovou závislost. A ještě jenom ve 20 zasranejch minutách? Přísahám, že tvůrci tohohle seriálu musí mít nějaký ultimátní scénáristický schopnosti a iq aspoň 200 bodů. A jak se ještě BoJackův život prolíná s fiktivním životem Philberta, no prostě totálně orgáč, jinak to popsat nejde. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Pif paf (2016) (epizoda)

Ok zdá se to jenom mně, nebo je Diane tady trochu ehh pičózní? No řekněme, že to bylo všechno tím stresem z potratu a určitě to nebylo protože se z ní stane otravná píča, že ne? ŽE NE?! Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Plánovaná zastaralost (2018) (epizoda)

Trochu odlehčenější epizoda od všech těch sraček, co se jinak dějou. Mr. Peanutbutter má novou přítelkyni, ale pořád jaksi miluje Diane a Todd prožívá sexuální zážitek, jakej se mu nestane už asi celej život. Hodnocení: 7/10

BoJack Horseman - Podzemí (2017) (epizoda)

Odlehčená epizoda, která je kurva dobrá a docela bodla po tý sakra depresivní minulý epizodě. Byla skvělá, ale chápete, moje emoce musej vydržet ještě aspoň sezónu, takže občas ty odlehčený epizody fakt cenim. (Ano, vím, že když je jich moc za sebou, tak si stěžuju. Taky se v tom nevyznám ok? :D) Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Pojďme to zjistit (2015) (epizoda)

Skvělá parodie na všechny ty debilní pořady jako Chcete být milionářem, který jsou úplně o hovně, a každej soutěžící, co nevyhraje z toho musí mít trauma do konce života. A ještě k tomu se tady ukázal i slavnej čaroděj, na kterýho jsem úplně zapomněla, že existuje. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Po oslavě (2015) (epizoda)

Konečně! Konečně se Princess Carolyn rozešla s tím cápkem, co je vlastně tři děcka na sobě v obřím kabátu. Ani nevíte, jak ten mě celou dobu sral, a ani nevím proč. No v každým seriálu hold musí bejt někdo, kdo mě aspoň trochu sere. Ale jinak jsou ty postavy tak perfektně napsaný, to snad ani není možný. Ta hádka Mr. Peanutbuttera s Diane byla tak kurva skvělá. Nevím, jestli je normální užívat si pohled, jak se fiktivní postavy v seriálu hádaj, nebo mi koronavirus už leze na mozek, ale co už. Hodnocení: 7/10

BoJack Horseman - Později (2014) (epizoda)

Ok, kdokoliv kdo označil tenhle seriál jako komedii, myslím že se trochu překliknul. Tragikomedie nebo rovnou tragédie by to vystihovala tak stokrát líp. Protože kurva jenom tady se může z šílený zvířecí komedie stát najednou totální depresivní uh cosi. Každopádně se mi to sakra líbí! Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Překvapení! (2019) (epizoda)

Po delší době zase víc odlehčenější díl, ale samozřejmě to by to nebyly tvůrci BoJacka Horsemana, aby tomu nedali nějakej ten hlubší podtext. Takže Mr. Peanutbutter ze sebe konečně dostane, že podvedl Pickles, a nakonec se zase daj dohromady. Konec dobrý, všechno dobré. Fakt bych nevěřila, že tuhle větu řeknu zrovna u tohohle seriálu. :D Hodnocení: 8/10